ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Razem z nami twórz Hunt Run - największy festiwal sportowo - muzyczny!

#ALOHADZIKU

Dołączam!

Chcesz być częścią jednego z największych biegów z przeszkodami w Polsce i na świecie?

Chcesz być członkiem ekipy organizującej imprezę sportową od kulis, poznać wielu pozytywnych ludzi, dołożyć swoją cegiełkę przy tworzeniu Festiwalu Hunt Run?
 
Dlaczego warto dołączyć jako Wolontariusz?
  • Pakiety startowe na następne biegi w cenie 90 zł
  • Zostań wolontariuszem, a później Event Managerem Hunt Run
  • Zdobądź doświadczenie przy organizacji imprezy dla 10tys. osób
  • Otrzymaj certyfikat z referencjami
  • Kimaj w Strefie namiotowej i baw się na Dzikiej Imprezie
    za free!
Dołączam!

Poznaj pakiet wolontariusza

Certyfikat

o współpracy w organizacji wydarzenia

List polecający

od organizatorów (na życzenie)

Oficjalną koszulkę

#proudtobeoneofthe team
i medal

Bezpłatny nocleg

W strefie namiotowej

Stała niższa cena

Na pakiety biegacza w kolejnych edycjach

Bezpłatne wejście

Na imprezy muzyczne Aloha MUZIK

Pełne wyżywienie

Prowiant i ciepły posiłek

Szkolenie

z  przebiegu i organizacji imprezy

Ubezpieczenie NNW

Impreza integracyjna

W czwartek dla przed zawodami

Dumni z bycia częścią #AlohaDzikuTeam'u

Dołącz do naszej ekipy! - Zostań wolontariuszem

Zobacz jak wygląda impreza!

 
 
 
 
 

"Wolontariat Hunt Runa to przede wszystkim wspaniała zabawa. Nie tylko pomagasz w zorganizowaniu wspaniałej imprezy, ale poznajesz super ludzi którzy lubią to co robią. Dlatego jeśli chcesz dobrze się bawić i poznać wspaniałych ludzi to nie zastanawiaj się tylko dołącz do ekipy dzików."

Rafał

"Wolontariat HR to przede wszystkim fantastyczni, zwariowani ludzie. Mimo, że miedzę niektórymi z nas jest ogromna różnica wieku to i tak nikomu to nie przeszkadza i super się ze sobą bawimy! Utrzymujemy ze sobą kontakt do dziś i na pewno żadne z nas nie opuści następnego eventu."

Wiktoria

"Dlaczego warto przyjechać na Huntrun'a wolo... Bo Cię tam jeszcze nie widzieli! Wszystko już znasz, wszystko jest codziennością. Problemy, szarość dnia codziennego. Wolontariat tego nie rozwiąże, nie zmieni świata, ale da Ci restart i tony pozytywnej energii, którą wykorzystasz jak chcesz. Wrócisz po weekendzie i będzie moc! A z drugiej strony kiedy zrobiłeś/aś coś zupełnie bezinteresownie i miałeś/aś z tego ogromną satysfakcję..? Byłem już dwa razy i dostałem to czego potrzebowałem, zupełnie się tego nie spodziewając. Dlatego będę się upierał, że wolo jest dobre na wszystko! Kurs franka, sesję, zakręt w życiu, nawet na koklusz Aloha! "

Michał

"Wolontariat Hunt Run to wspaniała przygoda, polecam ją każdemu kto lubi być częścią czegoś większego. Nauczył mnie, że każda pomoc jest wartościowa i że jeden wspólny cel potrafi zrzeszyć ludzi z różnych stron na długie lata. "

Magdalena

"Czy warto zostać Wolontariuszem Hunt Run? Męczyć się z tą muzyką do wczesnych godzin porannych? Znosić towarzystwo zgrai nieokiełznanych ludzi, którzy nazywają się Dzikami (mężczyźni i młodzieńcy), Lochami (kobiety) i Loszkami (dziewczyny)? Pomagać im, pilnować ich, dyscyplinować? Zajadać się tłustą kiełbasą z ogniska zaraz przed tym jak biegnąc przez pianę strażacką zanurzysz się w basenie pośrodku imprezy tanecznej? Nie no, ok, można się zastanawiać, ale… jeżeli chcesz przeżyć przygodę to nie wystarczy oglądać ją na filmie, trzeba jej skosztować osobiście! "

Marek

"Zastanawiałam się kiedyś jak to jest być wolontariuszem w biegach przeszkodowych. Kiedy pojawiła się możliwość bycia wolontariuszem HR, stwierdziłam - załatwiam urlop i jadę To była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Dlaczego? Dlatego że poznałam wspaniałych ludzi, z którymi kontakt nadal mam. Była i jest to super przygoda."

Izabela

"Masa wspomnień , masa nowych przyjaciół i doświadczeń , to właśnie efekt wolontariatu Hunt Run. Setki zakręconych na punkcie sportu zajawkowiczów spowodowały że ten festiwal jest fantastyczny i już odliczam dni do kolejnej dzikiej edycji biegu."

Maciej

"Pierwszy raz we wrześniu 2018 roku wziąłem udział w HR, sprawdziłem swoich sił w wolontariacie. Spędziłem 4 piękne noce pod namiotem, na Strefie Mocy na Kotelnicy Białczańskiej. Jako wolontariusz wydawałem pakiety startowe zawodników, dekorowałem medalami uczestników biegu, co według mnie jest najprzyjemniejszą rzeczą która robiłem w życiu. Przednia atmosfera, zabawa do późna, są dużym plusem imprezy. Brałem udział w konkurencyjnych biegach i właśnie powyższych rzeczy mi zabrakło... Zapraszam na kolejną imprezę, ja będę na 100 %."

Paweł

"Moja przygoda z Hunt Run zaczęła się od udziału w tym wydarzeniu w lipcu 2018. Gdy dowiedziałam się o kolejnej edycji we wrześniu bez chwili zastanowienia wysłałam zgłoszenie o chęci uczestnictwa w imprezie jako wolontariusz. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Poza możliwością zdobycia doświadczenia w organizacji biegu z przeszkodami zdobyłam coś o wiele ważniejszego – mnóstwo wspaniałych znajomych z którymi kontakt utrzymuje po dziś dzień. Ludzi niesamowitych, pełnych pasji i genialnych pomysłów. Przyjeżdżając na HR jako wolontariusz można oderwać się od szarej codzienności i spędzić te parę dni ucząc się nowych rzeczy , ale również świetnie się bawiąc. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć."

Izabela

"Wolontariat HR daje możliwość współpracy i nowych znajomości z mega pozytywnie zakręconymi sportowymi wariatami, więc zero nudy i dobra zabawa na każdym kroku. Poznanie sposobów organizacji i współtworzenie dużego eventu, poczucie się 100% dzikiem niosąc pomoc całej społeczności biegowej, w zamian otrzymując widok dzikiej radości uczestników Gorąco polecam uczestnictwo w wolontariacie i poznanie imprezy z innej perspektywy, nowe cenne doświadczenia zdobyte w miejscu, gdzie panuje super atmosfera i gwarantuje wspomnienia do końca życia :)"

Przemek

"Jeżeli szukasz spokoju, harmonii i snu to źle trafiłeś:) Ale jeżeli chcesz poznać Przyjaciół z całej Polski, wśród których możesz być sobą, a także pokochać brak snu to MUSISZ być z Nami w lipcu!!"

Weronika