ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM NA HUNT RUN

Razem z nami twórz Hunt Run - największy festiwal sportowo - muzyczny!

#ALOHADZIKU

Dołączam!

Aloha Dziku!

Hunt Run to jedyny w Polsce festiwal sportowo-muzyczny, bieg z przeszkodami, imprezy muzyczne i legowisko dzika.
200-stu Wolontariuszy współtworzy sukces całej imprezy.
 
Dlaczego warto dołączyć jako Wolontariusz?
  • Masz ochotę zostać dzikim Wolontariuszem,
  • Kochasz sport i zabawę,
  • Wspólnie z nami chcesz tworzyć #najdzikszy festiwal sportowo – muzyczny,
  • Chcesz poznać nasze wydarzenie od kulis,
  • Chcesz poznać wielu pozytywnych ludzi,
  • Aha czekaj - zobacz co dokładnie robi Wolontariusz podczas Hunt Run Festival 👈
DOŁĄCZAM!
Certyfikat

Potwierdzający współpracę w organizacji wydarzenia

List polecający

Od organizatorów (na życzenie)

Oficjalną koszulke

#AlohaDziku Team

Legowisko Dzika

W strefie namiotowej

Stała niższa cena

90zł biegi powyżej 6km i 60zł pozostałe

Bezpłatne wejście

Na imprezy muzyczne Aloha MUZIK

Wyżywienie

2 posiłki dziennie

Szkolenie

Z przebiegu i organizacji imprezy

Ubezpieczenie NNW

W razie wypadku

Impreza integracyjna

Co by się lepiej poznać

"Wolontariat Hunt Runa to przede wszystkim wspaniała zabawa. Nie tylko pomagasz w zorganizowaniu wspaniałej imprezy, ale poznajesz super ludzi którzy lubią to co robią. Dlatego jeśli chcesz dobrze się bawić i poznać wspaniałych ludzi to nie zastanawiaj się tylko dołącz do ekipy dzików."

Rafał

"Wolontariat HR to przede wszystkim fantastyczni, zwariowani ludzie. Mimo, że między niektórymi z nas jest ogromna różnica wieku to i tak nikomu to nie przeszkadza i super się ze sobą bawimy! Utrzymujemy ze sobą kontakt do dziś i na pewno żadne z nas nie opuści następnego eventu."

Wiktoria

"Dlaczego warto przyjechać na Huntrun'a wolo... Bo Cię tam jeszcze nie widzieli! Wszystko już znasz, wszystko jest codziennością. Problemy, szarość dnia codziennego. Wolontariat tego nie rozwiąże, nie zmieni świata, ale da Ci restart i tony pozytywnej energii, którą wykorzystasz jak chcesz. Wrócisz po weekendzie i będzie moc! A z drugiej strony kiedy zrobiłeś/aś coś zupełnie bezinteresownie i miałeś/aś z tego ogromną satysfakcję..? Byłem już dwa razy i dostałem to czego potrzebowałem, zupełnie się tego nie spodziewając. Dlatego będę się upierał, że wolo jest dobre na wszystko! Kurs franka, sesję, zakręt w życiu, nawet na koklusz Aloha! "

Michał

"Wolontariat Hunt Run to wspaniała przygoda, polecam ją każdemu kto lubi być częścią czegoś większego. Nauczył mnie, że każda pomoc jest wartościowa i że jeden wspólny cel potrafi zrzeszyć ludzi z różnych stron na długie lata. "

Magdalena

"Czy warto zostać Wolontariuszem Hunt Run? Męczyć się z tą muzyką do wczesnych godzin porannych? Znosić towarzystwo zgrai nieokiełznanych ludzi, którzy nazywają się Dzikami (mężczyźni i młodzieńcy), Lochami (kobiety) i Loszkami (dziewczyny)? Pomagać im, pilnować ich, dyscyplinować? Zajadać się tłustą kiełbasą z ogniska zaraz przed tym jak biegnąc przez pianę strażacką zanurzysz się w basenie pośrodku imprezy tanecznej? Nie no, ok, można się zastanawiać, ale… jeżeli chcesz przeżyć przygodę to nie wystarczy oglądać ją na filmie, trzeba jej skosztować osobiście! "

Marek

"Zastanawiałam się kiedyś jak to jest być wolontariuszem w biegach przeszkodowych. Kiedy pojawiła się możliwość bycia wolontariuszem HR, stwierdziłam - załatwiam urlop i jadę To była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Dlaczego? Dlatego że poznałam wspaniałych ludzi, z którymi kontakt nadal mam. Była i jest to super przygoda."

Izabela

"Masa wspomnień , masa nowych przyjaciół i doświadczeń , to właśnie efekt wolontariatu Hunt Run. Setki zakręconych na punkcie sportu zajawkowiczów spowodowały że ten festiwal jest fantastyczny i już odliczam dni do kolejnej dzikiej edycji biegu."

Maciej

"Pierwszy raz we wrześniu 2018 roku wziąłem udział w HR, sprawdziłem swoich sił w wolontariacie. Spędziłem 4 piękne noce pod namiotem, na Strefie Mocy na Kotelnicy Białczańskiej. Jako wolontariusz wydawałem pakiety startowe zawodników, dekorowałem medalami uczestników biegu, co według mnie jest najprzyjemniejszą rzeczą która robiłem w życiu. Przednia atmosfera, zabawa do późna, są dużym plusem imprezy. Brałem udział w konkurencyjnych biegach i właśnie powyższych rzeczy mi zabrakło... Zapraszam na kolejną imprezę, ja będę na 100 %."

Paweł

"Moja przygoda z Hunt Run zaczęła się od udziału w tym wydarzeniu w lipcu 2018. Gdy dowiedziałam się o kolejnej edycji we wrześniu bez chwili zastanowienia wysłałam zgłoszenie o chęci uczestnictwa w imprezie jako wolontariusz. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Poza możliwością zdobycia doświadczenia w organizacji biegu z przeszkodami zdobyłam coś o wiele ważniejszego – mnóstwo wspaniałych znajomych z którymi kontakt utrzymuje po dziś dzień. Ludzi niesamowitych, pełnych pasji i genialnych pomysłów. Przyjeżdżając na HR jako wolontariusz można oderwać się od szarej codzienności i spędzić te parę dni ucząc się nowych rzeczy , ale również świetnie się bawiąc. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć."

Izabela

"Wolontariat HR daje możliwość współpracy i nowych znajomości z mega pozytywnie zakręconymi sportowymi wariatami, więc zero nudy i dobra zabawa na każdym kroku. Poznanie sposobów organizacji i współtworzenie dużego eventu, poczucie się 100% dzikiem niosąc pomoc całej społeczności biegowej, w zamian otrzymując widok dzikiej radości uczestników Gorąco polecam uczestnictwo w wolontariacie i poznanie imprezy z innej perspektywy, nowe cenne doświadczenia zdobyte w miejscu, gdzie panuje super atmosfera i gwarantuje wspomnienia do końca życia :)"

Przemek

"Jeżeli szukasz spokoju, harmonii i snu to źle trafiłeś:) Ale jeżeli chcesz poznać Przyjaciół z całej Polski, wśród których możesz być sobą, a także pokochać brak snu to MUSISZ być z Nami w lipcu!!"

Weronika

Na co jeszcze czekasz?

Dołącz do najwspanialszej ekipy wolontariuszy pod słońcem. Zdobądź ciekawe doświadczenie, a przy okazji poznaj niesamowitych ludzi, pełnych pozytywnej energii i super pomysłów. Zdobądź przyjaźnie na lata!