Aloha!

Dołącz do największego w Polsce stada Dzików! 

Wspólnie z nami trenuj, baw się i integruj na największym w Polsce festiwalu sportowo-muzycznym

#NAJDZIKSZY #ALOHADZIKU

Aloha Dziku!

Nazywam się Adam Sułowski i jestem organizatorem Hunt Run. Postanowiłem ułatwić Ci zapoznanie się z Hunt Run i skondensowanie wszystkiego na tej jednej stronie.

Co tu znajdziesz?

Znajdziesz tu wszystkie ważne rzeczy na temat Hunt Run, ale na początek pozwól, że lekko Ci się przedstawię, opowiem kim jestem, bo ma to duże znaczenie jak wygląda Hunt Run dziś i jak będzie wyglądał w przyszłości.

Nie zawsze byłem sportowcem, a raczej imprezowym zajawkowiczem na sport. Los tak chciał, że obudził się we niezłomny zawzięty człowiek i w dość późnym wieku i zrobiłem min. Rekord Polski (2015-17) w Double IronManie poprawiony po Jurku Górskim po 25 latach (bohater filmu Najlepszy, czytałeś książkę?, byłeś w kinie?). Double Ironman to takie zawody gdzie  7,6 km to pływanie + 360 km to jazda na rowerze + 84 km to bieganie. Razem zajęło mi to 23h 53min non stop (co dało mi 5te miejsce w Pucharze Świata Słowenia i 1sze miejsce w swojej kategorii wiekowej). Napiszę Ci później o tym więcej i jak inni uczestnicy pomogli mi w tym dokonaniu.

Wróćmy jednak do Hunt Runa i tego co nas do niego sprowadziło...

Od małego moim marzeniem było stworzenie imprezy, w której uczestnicy zainspirują się do podejmowania wyzwań i łamania swoich barier, a przy okazji będą mogli się pobawić i zawrzeć znajomości na całe życie.

Jak widzieliśmy nasz event i dokąd zmierzamy?

Gdy sobie wszystko dokładnie rozpisywałem to moim marzeniem było stworzenie wydarzenia, podczas którego na jednej imprezie jednocześnie 1000 osób zmierzy się ze swoimi słabościami.

Na sukces nie trzeba było długo czekać, bo już w 2015 zrobiliśmy te 1000 osób . Nie spodziewałem się że uda nam się tak szybko zarazić uczestników do tego w co sam głęboko wierzę. W roku, w którym to piszę na całą imprezę przyjechało 8000 osób. Niezły wynik. co nie?

Jak rodziła się legenda?

Ale żeby nie było...na początku nie było tak kolorowo

W 2013 roku, czyli na naszym pierwszym evencie, wystartowało  zaledwie 43 uczestników. W 2014 już 10 razy więcej bo 430, a w 2015 --> 1080. Ta liczba regularnie rośnie do dziś, bo cały czas do naszej dzikiej społeczności dołączają kolejne osoby. I tak w 2017 roku mieliśmy 2800 uczestników na jednej imprezie. Po tych 4 latach zintegrowaliśmy wszystkich na jednej wielkiej dzikiej imprezie w nocy i tak daliśmy czadu. 

Od tamtej pory wiedzieliśmy wszyscy, że to jest to. Tak powstał pierwszy w Polsce Festiwal Hunt Run, czyli największa impreza sportowo - muzyczna.

Naturalne zapotrzebowanie do na integrację masy fajnych osób

Właśnie w bieżącym roku (2018) dołożyliśmy pierwszą legalną imprezę masową muzyczną w nocy z 30 czerwca na 1lipca. Mega sie cieszę, że mieliśmy w 2017 aż 120 namiotów. Zapowiada się, że ten rok da nam 600 namiotów! (edit. wyszło 1000 ;p) To niesamowite jak nasz event jednoczy ludzi i zaraża pozytywną energią.

Dlaczego powinieneś zjawić się na naszym festiwalu?

Festiwal trwa cały weekend

Nie przyjeżdżasz tylko biec, ale poznać ludzi i być sobą.

Niezależnie czy będzie spać w namiocie w weekend i obojętnie na jakim dystansie wystartujesz. Każdy poda Ci pomocną dłoń. Każdy jest inny. Jedni chodzą cały czas w samych majtkach, inni poczęstują Cię samogonem, a z jeszcze innymi zagrasz w piłkę. To jest esencja Hunt Run. Możesz pogadać z każdym

Unikalna społeczność Dzików

Tworzymy społeczność osób, która sobie pomaga - wymiana doświadczenia jest niezwykle cenna i z nami masz taką możliwość. Osoby bardziej doświadczone udzielą odpowiedzi na każde Twoje pytanie. Średnio jest conajmniej 15 komentarzy innych Dzików którzy odpowiednio Ci doradzą.

Kursy wspomagające Twoje przygotowania

Dostajesz gotowe narzędzia które pomogą Ci wystartować w biegu ze 100% sukcesem - nie uczy cię teoretyk tylko prawdziwy mistrz, podróżnik i osoba z pasją. Ta wiedza od startu portalu Adama w październiku pomogła 532 osobom

Podoba Ci się to co widzisz?

Zapisz się na Hunt Run!

Czego możesz się spodziewać w 2019?

2000 namiotów

Z wydzielonymi dwoma przestrzeniami; Strefa Mocy - dla tych, którzy lubią balet i mocne harce do rana; Strefa Ciszy - dla tych, którzy chcą się wyciszyć i poczuć kontakt z naturą. Idealna dla rodzin.

12000 Dzikich Uczestników

Liczba zacna. Dzików cały czas przybywa. Dla nas to radość bo wierzymy w dobrze wykonaną przez nas pracę.

9000 osób na imprezie masowej Aloha MUZIK

Tak dokładnie tylu osób spodziewamy się na naszej potańcówce wieczorem. Podczas  imprezy zagrają dla nas m.in Nocny Kochanek ;)

Wspaniały medal i gadżety

Staramy się przygotować zawsze oryginalne wzory. W 2018 oprócz koszulek można też wybrać inne gadżety które dostaniesz w pakiecie startowym

Strefa Regeneracji

Każdy startujący kto dobiega na metę wskakuje do basenów i regeneruje się w miłej atmosferze z innym. W tle muzyka, pijesz piwko, jesz hot doga, leżysz na leżaku. Zazwyczaj lecniuchujesz do końca dnia!

Sprawnej i Miłej obsługi na miejscu

W 2017 roku sprawnie obsłużyliśmy 2800 osób. Nikt nie czekał w kolejkach, każ∂y zdążył na czas. W miasteczku jest informacja gdzie znajdują się ludzie wszechwiedzący!

Nowe znajomości

Temat rzeka i napisaliśmy o tym nawet artykuły na naszym blogu. Poznasz tyle ludzi ile będziesz potrzebował i będą to dobre znajomości. A to co dzieje się na imprezie wieczorem czy namiotach to istny obóz zerowy :-)

Biegi i atrakcje dla rodzin

Wiemy, że spora grupa naszych uczestników to rodziny z dziećmi, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy biegi dla rodzin oraz strefę dla dzieci

Jaki dystans byłby zatem dla Ciebie?

 

Jaki dystans mam wybrać? - zapytasz

Osoby, które prowadzą dość regularny i aktywny tryb życia mogą spokojnie cisnąć Hardego Dzika! Dacie radę, ale miejcie też rozwagę. Bądźcie przed sobą szczerzy. Jeśli marnie trenujecie to nie porywajcie się od razu na 10km. Czasem fajniej jest pocisnąć krótki bieg, ale w dobrej i mocnej formie. To powoduje, że czujesz się naprawdę silnie i w pełni przygotowani na wasze wyzwanie. Być może jesteście sprinterami i warto to sprawdzić. Są osoby które lepiej zniosą krótszy i szybszy bieg, a są takie które nastawione są na przetrwanie. Pomyśl, bo to coś wartego rozważenia. W kolejnych eventach możesz spróbować dłuższego dystansu.

Jeśli trenujesz na siłce, chodzisz na cross'a, w miarę regularnie biegasz i masz dobrą psychę to droga wolna. Zastanów się co lubisz i na co masz smaka :-D

 Zapisz się na Hunt Run - nie czekaj! 

Kto Startuje w Hunt Runie?

Najlepsze Ogólnopolskie Relacje z Hunt Run

Poznaj nasze najlepsze filmy pokazujące to z czym naprawdę zmagają się uczestnicy. Filmy przygotowane przez najlepszą ekipę terenwizji były i są hitami na Youtube, Wykop.pl i Chomikuj.pl

Jest to film, który pokazuje jak na różnych etapach trasy losowo zapytane osoby odpowiadają co czują. Świetnie zainwestowane 12min z masą humoru opartą na prawdziwych wypowiedziach! Zasięg na samym Youtubie 150tys odsłon mówi sam za siebie.

Ten film również obrazuje zmaganie w terenie w najtrudniejszych miejscach w jakich znaleźli się uczestnicy. Świetnie dobrana muzyka do poszczególnych sytuacji daje obraz jak wiele różnych emocji i sytuacji towarzyszy uczestników. Wiele epickich scen i wypowiedzi. 180tys wyświetleń i świetnie spędzone 17min. Koniecznie obejrzyj!

Film z serii Epic. Bez wypowiedzi uczestników. Większość to sceny i bardzo dobrze pokazane krajobrazy i emocje na poszczególnych przeszkodach. Zdecydowanie polecam seans poprzednich filmów. Ten film Jednak spowodował, że parę tysięcy zainspirowało się do wzięcia udziału w Hunt Run. Szacuneczek temu filmowi!

Co myślisz o powyżyszych filmach?

Filmy, które zobaczyłeś to prawdziwe historie osób, które brały udział w naszym biegu od początku jego istnienia. Jak zdążyłeś/aś usłyszeć można wystartować w naszym biegu bez przygotowania. Można też się przygotować w zaledwie kilka tygodni. Dla nas najważniejsze jest to że nasi uczestnicy wracają do nas co rok i chcą poprawiać swoje wyniki. Chcą się przygotowywać lepiej do biegu. Chcą przyjeżdżać spotkać się z osobami, które poznali na trasie.

Pamiętasz jak to było na koloniach i wycieczkach? Tam właśnie umacnialiśmy nasze znajomości i okazywało, że mamy naprawdę fajnych przyjaciół. Pamiętasz to? Zielony szkoły, dzielenie się ciastkami i chrupkami w autobusie? To jedna z wspanialszych wspomnień. Tu kreujemy te wspomnienia na nowo. Budzimy tą możliwość na nowo. Nasz festiwal właśnie temu ma służyć.

Jeżeli chcesz tak jak większość naszych uczestników robić rzeczy, które sprawiają, że czujesz że żyjesz, chcesz wracać na nasz event co roku to skorzystaj z mojej wiedzy i propozycji jaką jest Festiwal Hunt Run, którą tworzymy razem z uczestnikami.

Normalnie ludzie panikują, boją się takich wyzwań, ale z nasz pomocą jako organizatorów i potężnym wsparciem innych Dzików, weźmiesz się do pracy, a na mecie będziesz szczęśliwy/a

Jestem pewien, że dokonasz właściwego wyboru i wjedziesz na odpowiednie tory.

Najpierw wybierz cel - bieg na 6 lub 12km, później przygotuj się do niego. Później z roku na rok ulepszaj swój warsztat przygotowań. To lepsze niż postanowienie noworoczne, a z roku na rok robisz dużo lepszy progress niż bzdurne ćwiczenia pod wpływem emocji przez 2 tygodnie. Możesz być jednym z naszych bohaterów.

Możesz być lepszą wersją samego siebie i członkiem super drużyny i społeczności Hunt Run!

Filmy zdobywające dużą popularność na Fanpage - mocno komentowane i udostępniane

Jak zostać mistrzem?

Mówi się, że nikt nie rodzi się Mistrzem. Mistrz to osoba która potrafi wyjść ze schematów. Zrobić coś czego nie zrobił wcześniej nikt! Mistrz to osoba ponad przeciętna która pozornie kiepską sytuację potrafi obrócić w SUKCES. Mistrzem się Stajesz. Obejrzyj film i zdecyduj czy zostaniesz w tym roku Mistrzem #HuntRun?

Jak przesunąć granince wytrzymałości?

Wypowiedzi i historie osób z tego filmu bezcenne? :-)
Na trasie nigdy nie jest lekko i każdy mierzy się ze swoimi słabościami, ścianami i demonami. Pięknie to wszystko ujęli bohaterowie tego filmu. Dla jednych bułka z masłem, dla innych ściganie o miejsca, dla kogoś innego walka o przetrwanie. Na mecie wszyscy czują jednak to samo.

Dlaczego musisz zmierzyć się ze ścianą?

Kiedy emocje na mecie rekompensują Ci cały wysiłek, poświęcenie i styranie. :-) "Kury zapiał nikt mi tak w dupę jeszcze nie dał!"

Poznaj najbardziej przydatne artykuły na blogu

Not finding what you need in our premade sections? Use Custom Content to create your own layout. You can add text, images, videos, call to actions, and custom code in this section.

Jak przygotować się do biegu z przeszkodami? - 4 najważniejsze aspekty treningu Dzika - w tym artykule dzielimy się z Tobą wiedzą o tym że każdy jest w stanie ukonczyć bieg z przeszkodami i pokazujemy narzędzia z jakich możesz korzystać aby ukończyć z jeszcze większym sukcesem.
Czy muszę mieć Drużynę żeby wystartować w Hunt Run'ie? - przeczytaj artykuł i zobacz jak inni uczestnicy poradzili sobie nie mając drużyny. Zobacz jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla osób które przyjeżdżają same.
Zastanawiasz się nad startem w Hunt Runie? Sprawdź listę obaw jakie mieli inni uczestnicy zanim wystartowali w biegu z przeszkodami. - zobacz z jakimi obawami zmagali się inni uczestnicy przed swoim pierwszym startem i zobacz jak sobie z tym poradzili
10 powodów, by stać się ekstremalnym biegaczem - poznaj powody dlaczego inni startują w Hunt Runie
Opinie na temat Hunt Run - zobacz co o biegu sądzą nasi weterani!
3 Typy ekstremalnych biegaczy - którym typem biegacza jesteś Ty?
Dlaczego każdy chociaż raz powinien wystartować w Hunt Runie?

Poznaj opinie osób, które startowały w Hunt Runie

 
 
 

 Zapisz się na Hunt Run! 

Kim jestem?

Trochę opowiedziałem Ci o sobie na początku tej strony. Mam siebie osobiście za zwykłego chłopaka. Wciąż wydaje mi się że mam 22 lata i mogę wszystko. Chcę zarazić innych do podejmowania przeróżnych wyzwań, bo swoją prawdziwą przygodę ze sportem zacząłem w wieku 26lat. Dość szybko udało mi się wejść na wysoki poziom, ale wymagało to wiele poświęcenia. Nie poszedłem robić kariery w korporacji, ani nie otworzyłem własnej firmy. Pokochałem sport a UltraMan stał się moją obsesją. UltraMan to takie zawody podczas których płynie się 10km, jedzie się rowerem 421km i na koniec biegnie się 84km. Po dwóch dobrych występach na tym dystansie w 2014r w Anglii oraz w 2015 w Hiszpanii i dodatkowo po moim rekordzie w podwójnym IronManie dostałem zaproszenie na Mistrzostwa Świata UltraMan.

W międzyczasie wydarzyło się wiele fajnych rzeczy. Przygotowując się do podwójnego IronMana w 2015 nie miałem kazdy na profesjonalne przygotowania. Wiesz co zrobiłem?

Po Hunt Runie na początku lipca 2015 wsiadłem na rower dołączyłem do niego przyczepkę z sakwami, garczkami, namiotem i śpiworem. Pojechałem rowerem z Warszawy do Bieszczad, dalej pojechałem przez Słowację, Węgry i przejechałem całą Rumunię dokoła (1100km), kierowałem się przez Serbię, Chorwację i dotarłem na Słowenię. W międzyczasie rano i wieczorem pływałem lub biegałem. W 30dni 3000km na samym rowerze, z 250km biegania i mało pływania. Jak dojechałem na Słowenię 6 dni przed zawodami to padłem na łóżko i przez dwa dni nie wstawałem. Przyjechałem jako nieznany zawodnik, ale momenty gdy dublowałem czołówkę na rowerze na rowerze były bezcenne. Każdy pytał, kto to jest? Zaskoczyłem sam siebie, aż mam ciarki do dziś. Poprostu jechałem, tak jak w trakcie podróży. Poddać się drodze, przygodzie to było to. Miałem to prawdziwą moc, tą pasję i czułem to całym ciałem. Po pływaniu (7,6km) + rowerze (360km) byłem na drugim miejscu. Po pierwszym maratonie wciąż byłem drugi. Źle dobrałem jednak buty i to mocno odczułem na biegu.

Teraz moim marzeniem są Mistrzostwa Świata UltraMan na Hawajach i podróż rowerem dookoła świata. Raz już dostałem kwalifikację na Mistrzostwa Świata, ale w czasie moich przygotowań w 2015 roku doznałem ciężkiej kontuzji na ringu w Tajlandii podczas walk muay thai (to było moje dodatkowe hobby na na obozie przygotowawczym). Powrót po kontuzji znów do sportu uświadomił mi że moją misją jest zarażać ludzi do trwania w swoich wyzwaniach i walki. Mocno to poczułem po kontuzji, że ludzie rezygnują bo nie walczą. Tego można się jednak nauczyć. To nic innego umiejętność którą chcę przekazać ludziom poprzez Hunt Run. Twoje życie nie musi kręcić się cały czas wokół tego samego.

 

 

 

Zobacz czym zajmuję się na codzień i czym staram się zarazić innych

Hunt Run wspólne Tripy/Wyjazdy/Wyprawy

Jedną z misji Hunt Run'a jest jednoczenie ludzi. W moich małych misjach jest jeszcze stworzenie przy Hunt Run'ie i innych przedsięwzięciach które prowadzę grupy podróżników: rowerowych, backpackowych i ogólno-wyjazdowych którzy mają ochotę stawiać czoła różnym wyzwaniom. To nie tylko dla Harpaganów. ;-) Chciałbym mieć taką fajną dużą grupę ludzi z których ktoś zawsze podchwyci fajny temat jeśli będzie mieć wolny czas i np. pojedzie na Islandię przejechać jej część rowerem, spłynąć trochę kajakiem, wejść na szczyt i zmoczyć dupę w ciepłym gejzerze.

Co mam dla Ciebie dodatkowo?

Też kiedyś zaczynałem i w międzyczasie udało mi się wiele rzeczy zapisać. Chcesz wiedzieć jak zacząłem ścigać się w triathlonie. Co spowodowało, że przestałem odkładać wszystko na później? Być może chcesz otrzymać ode mnie plan treningowy do triathlonu i wszystkie tipy dotyczące startu w triathlonie i walki swojego umysłu. W pakiecie startowym otrzymujesz również moją pierwszą książkę z samymi poradami dotyczącą startu w triathlonie. Ponieważ lubię dzielić się swoją pasją otrzymujesz ją także w ramach pakietu startowego! Tą książkę z mojego bloga pobrało ponad tys osób i dostaje same bardzo dobre komentarze odnośnie praktyczności

Ultra Kukbuk

Moją drugą książkę napisałem podczas zbiórki pieniędzy na mój pierwszy start w UltraMan’ie (10km pływania + 421km jazdy na rowerze) w Anglii wyjazd na Polak Potrafi. To zawody na które wyselekcjonowana grupa zawodników (tylko 30osób) z całego świata dostaje specjalne zaproszenie. Tak się złożyło, że byłem jedną z nich, ale nie miałem funduszów na start. Zapytałem fanów co mam zrobić. Doradzili zbiórkę na Polak Potrafi oraz wiele osób poprosiło mnie wtedy żebym napisał książkę na temat mojego odżywiania. Sprzedało się łącznie ponad 1000 egzemplarzy i dostałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Zawody te wtedy w 2014 roku ukończyłem na 12 miejscu. Podobne zawody z przygodami, ale już z bardzo dobrym przygotowaniem w 2015 roku ukończylem na 4miejscu. Do historii jednak w 2015 przeszedł mój rekord Polski w Podwójnym IronManie, który poprawiłem po 25latach po moim przyjacielu i zarazem bohaterze filmu “Najlepszy” Jerzym Górskim. Oglądałeś/aś w kinie?

AlohaDziku! - tutaj zintegrujesz się z innymi Dzikami - dołącz do naszej społecznośći

Zajrzyj do naszj Grupy - Dzika Armia Hunt Run

- to miejsce gdzie: stare Dziki dzielą się swoim doświadczeniem w startem, nowe Dziki pytają i szukają porad. Inni z kolei umawiają się na 6 miesięcy przed imprezą na wspólne przejazdy i imprezy. Dołącz, czytaj, pytaj, działaj, organizuj, dziel się.

Facebook

- tu odbywa się całe społeczne życie Hunt Run. Niektóre filmy mają 100 udostępnień, inne mają 1000 lajków. Czasem mamy słabsze posty na 50lajków, ale wtedy pewnie ich nie zobaczysz. Jeśli zostaniesz naszym przyjacielem na fejsie to my będziemy Cie mieć w naszym serduszku.

Obserwuj Nas na Instagramie

wejdź i zobacz jakie możesz mieć fotki z naszego eventu. Gdyby w życiu chodziło o lajki z każdego zdjęcia na Hunt Runie będziesz mieć conajmniej 100lajków i bezcenne wspomnienia na zawsze

Newsletter

Prowadzimy kilka przedsięwzięć na raz, a za produkcję nowości odpowiadam Ja - Adam. Piszę na różne tematy, ale wszystko związane jest ze sportem/ wyzwaniami i podróżami. To najlepsza metoda żeby być z nami na bieżąco. Zawsze odpisujemy na maile i staramy się pomóc. Nie bój się zapisać i odpisać na nasze maile. Dostaniesz też w ten sposób powiadomienia o promocjach które są dostępne tylko dla osób w naszej bazie.

Jaki jest cel dzielenia tym wszystkim?

Jak widzisz z przjemnością dzielę się wszystkim co mam najlepsze w zasięgu swojej ręki. Wiele osób dzięki temu wykonuje swoje kolejne w drodze dążeniu do swoich celów. Im większej liczbie uda się do zrobić, a mi i całemu zespołowi Hunt Run udaje się dołożyć do tego cegiełkę to jestem szczęśliwy bo wiem, że realizujemy coś więcej niż tylko: bieg, festiwal, społeczność, wspaniałą atmosferę.

Możesz wystartować w swoim pierwszym biegu, przyjechać na event, a to może wszystko zmienić. Kim chcesz być?

Hunt Run w Telewizji

Jestem bardzo często zapraszamy do różnych programów w telewizji. Przede wszystkim jako organizator, sportowiec i osoba która może podzielić się swoim doświadczeniem z szerokim gronem osób. Na moje wyjazdy, zawody miałem patronaty medialne. Powstało z moich materiałów wiele ciekawych filmów które pojawiły się w mediach ogólnopolskich i branżowych

 
 
 

Co zrobić, aby przebiec bieg z przeszkodami - formuła 4 kroków

W materiale znajdziesz:

Metodę, dzięki której 100% osób ukończyło Hunt Run - bieg z przeszkodami w bardzo dobrym czasie, a 90% osób poprawia swój wynik

✓ Konkretna strategia - formuła 4 kroków (dla początkujących i zaawansowanych), która pomoże Ci przygotować się do każdego biegu z przeszkodami

Przykładowe metody, które wdrożyli nowi uczestnicy tacy jak Ty, aby przebiec nasz bieg - zobacz jakie to proste... 

Zostaw swojego maila poniżej i odbierz bezpłatny materiał!

Regulamin&polityka prywatności