Wolontariat Blog Racebook

Nauczymy Cie wychodzić ze strefy komfortu 

PIERWSZY RAZ ?

 

Aloha Dziku!

Nazywam się Adam Sułowski i jestem organizatorem Hunt Run. Postanowiłem ułatwić Ci zapoznanie się z Hunt Run i skondensowanie wszystkiego na tej jednej stronie.

Co tu znajdziesz?

Znajdziesz tu wszystkie ważne rzeczy na temat Hunt Run, ale na początek pozwól, że lekko Ci się przedstawię, opowiem kim jestem, bo ma to duże znaczenie jak wygląda Hunt Run dziś i jak będzie wyglądał w przyszłości.

Nie zawsze byłem sportowcem, a raczej imprezowym zajawkowiczem na sport. Los tak chciał, że obudził się we niezłomny zawzięty człowiek w dość późnym wieku i zrobiłem min. Rekord Polski (2015-17) w Double IronManie poprawiony po Jurku Górskim po 25 latach (bohater filmu Najlepszy, czytałeś książkę?, byłeś w kinie?). Doube IronMan to takie zawody gdzie  7,6km to pływanie + 360km to jazda na rowerze + 84km to bieganie. Razem zajęło mi to 23h53min non stop (5te miejsce Puchar Świata Słowenia). Napiszę Ci później o tym więcej i jak inni uczestnicy pomogli mi w tym dokonaniu. Moim marzeniem było stworzenie biegu biegu w którym uczestnicy zainspirują się do podejmowania wyzwań i łamania swoich barier.

Jak widzieliśmy nasz event i dokąd zmierzamy?

Moim marzeniem było stworzenie eventu w którym 1000osób na jednej imprezie zmierzy się ze swoimi słabościami. Zawsze na moje domówki przychodziła masa ludzi a wszyscy wychodzili na czworaka więc czułem, że jestem w organizacji imprez bardzo dobry. 1000 osób zrobiliśmy w 2015 roku. Nie spodziewałem się że uda nam się tak szybko zarazić uczestników do tego w co sam głęboko wierzę.

Jak rodziła się legenda?

W 2013 roku wystartowało w naszym evencie zaledwie 43. W 2014 już 10razy więcej bo 430, a w 2015 --> 1080. Cały czas do naszej dzikiej społeczności dołączają kolejne osoby i tak w 2017 roku mieliśmy 2800 uczestników na jednej imprezie. Po tych 4 latach zintegrowaliśmy wszystkich na jednej wielkiej dzikiej imprezie w nocy i tak daliśmy czadu, że w 2018 tworzyć będziemy Festiwal Hunt Run.

Naturalne zapotrzebowanie do na integrację masy fajnych osób

Właśnie w bieżącym roku dołożymy pierwszą legalną imprezę masową muzyczną w nocy z 30 czerwca na 1lipca. Mega sie cieszę, że mieliśmy w 2017 aż 120 namiotów. Zapowiada się, że ten rok da nam 600 namiotów! To niesamowite jak nasz event jednoczy ludzi i zaraża pozytywną energią.

Dlaczego powinieneś zjawić się na naszym festiwalu?

Festiwal trwa cały weekend

Nie przyjeżdżasz tylko biec, ale poznać ludzi i być sobą.

Niezależnie czy będzie spać w namiocie w weekend i obojętnie na jakim dystansie wystartujesz. Każdy poda Ci pomocną dłoń. Każdy jest inny. Jedni chodzą cały czas w samych majtkach, inni poczęstują Cię samogonem z innymi zagrasz w piłkę. To jest esencja Hunt Run. Możesz pogadać z każdym

Unikalna społeczność Dzików

Tworzymy społeczność osób, która sobie pomaga - wymiana doświadczenia jest niezwykle cenna i z nami masz taką możliwość. Osoby bardziej doświadczone udzielą odpowiedzi na każde Twoje pytanie. Średnio jest conajmniej 15 komentarzy innych Dzików którzy odpowiednio Ci doradzą.

Kursy wspomagające Twoje przygotowania

Dostajesz gotowe narzędzia które pomogą Ci wystartować w biegu ze 100% sukcesem - nie uczy cię teoretyk tylko prawdziwy mistrz, podróżnik i osoba z pasją. Ta wiedza od startu portalu Adama w październiku pomogła 532 osobom

Podoba Ci się to co widzisz?

Zapisz się na Hunt Run!

Czego możesz się spodziewać w 2018?

600 namiotów

Na dwóch polach namiotowych strefa mocy i strefa Ciszy zagości łącznie 600 namiotow

4000 Dzikich Uczestników

Liczba zacna. Dzików cały czas przybywa. Dla nas to radość bo wierzymy w dobrze wykonaną przez nas pracę.

4000 osób na Imprezie Masowej

Tak dokładnie tylu osób spodziewamy się na naszej potańcówce wieczorem. W tym roku będzie legalna. W zeszłym roku nie byliśmy gotowi na tak duża ilość osób.

Wspaniały medal i gadżety

Staramy się przygotować zawsze oryginalne wzory. W 2018 oprócz koszulek można też wybrać inne gadżety które dostaniesz w pakiecie startowym

Kursy przygotowujące

Dbając o Twoje przygotowanie fizyczne i psychiczne mamy dla Ciebie w pakiecie kurs video jak należy podejść do diety oraz treningowy

Strefa Regeneracji

Każdy startujący kto dobiega na metę wskakuje do basenów i regeneruje się w miłej atmosferze z innym. W tle muzyka, pijesz piwko, jesz hot doga, leżysz na leżaku. Zazwyczaj lecniuchujesz do końca dnia!

Sprawnej i Miłej obsługi na miejscu

W 2017 roku sprawnie obsłużyliśmy 2800 osób. Nikt nie czekał w kolejkach, każ∂y zdążył na czas. W miasteczku jest informacja gdzie znajdują się ludzie wszechwiedzący!

Nowe znajomości

Temat rzeka i napisaliśmy o tym nawet artykuły na naszym blogu. Poznasz tyle ludzi ile będziesz potrzebował i będą to dobre znajomości. A to co dzieje się na imprezie wieczorem czy namiotach to istny obóz zerowy :-)

Poznaj historie jak rodzą się Dziki startujące w Hunt Run

Opowiem Ci teraz o klasycznym przypadku. Ktoś ogląda jedne z naszych filmów i jest mega zajarany tym co widzi. Mówi też tak chcę. Trochę się boi, że to nie dla niego, ma swoje obawy. Coś mu jednak mówi zrób to. Zapisuje się się na Rannego Dzika (6km bieg poranny). Pełen niepewności zjawia się na starcie. Nie wie co go czeka i czy nie zostanie gdzieś sam/a. Po starcie w grupie okazuje się że jest to świetna zabawa. Harpagani pobiegli, a 80% osób po pierwszych 300m idzie, pokonuje po kolei przeszkody i dobrze się przy tym bawi. Ty jesteś wśród nich. Na początku nie do końca wiesz co i jak, ale po 2 przeszkodach orientujesz o co w tym wszystkim chodzi. Otacza Cię już grupa osób z którymi biegniesz/ maszerujesz. Czujesz się bezpiecznie i wiesz, że możesz polegać na swoich kompanach. Tak dobrze bawiąc się z nowymi znajomymi docierasz na metę i umiawiasz się z nimi na 12km na przyszły rok. Na Hardym Dziku (10 km) historia się powtarza, a na kolejny event wybierasz dublet. To klasyczny przypadek. Ty też możesz być jednym z nich. Nie wspomnę już, że każdy czuje się zmotywowany żeby kolejny bieg przebiec jeszcze lepiej, mocniej i szybciej. Startuje w dodatkowych biegach ulicznych bo ma tą pewność siebie którą zdobył/a na Hunt Runie.

Tak rodzą się Dziki, a nasze stadko stale się powiększa. Podsumowując do wyboru masz dystans poranny 6 km lub  10 km lub biegniesz dwa dystanse.

Jaki dystans byłby zatem dla Ciebie?

 

Hola Hola! Już trenujesz?

Osoby, które prowadzą dość regularny i aktywny tryb życia mogą spokojnie cisnąć Hardego Dzika! Dacie radę, ale miejcie też rozwagę. Bądźcie przed sobą szczerzy. Jeśli marnie trenujecie to nie porywajcie się od razu na 10km. Czasem fajniej jest pocisnąć krótki bieg, ale w dobrej i mocnej formie. To powoduje, że czujesz się naprawdę silnie i w pełni przygotowani na wasze wyzwanie. Być może jesteście sprinterami i warto to sprawdzić. Są osoby które lepiej zniosą krótszy i szybszy bieg, a są takie które nastawione są na przetrwanie. Pomyśl, bo to coś wartego rozważenia. W kolejnych eventach możesz spróbować dłuższego dystansu.

Jeśli trenujesz na siłce, chodzisz na cross'a, w miarę regularnie biegasz i masz dobrą psychę to droga wolna. Zastanów się co lubisz i na co masz smaka :-D

Zapisz się na Hunt Run - nie czekaj!

Kto Startuje w Hunt Runie?

Najlepsze Ogólnopolskie Relacje z Hunt Run

Poznaj nasze najlepsze filmy pokazujące to z czym naprawdę zmagają się uczestnicy. Filmy przygotowane przez najlepszą ekipę terenwizji były i są hitami na Youtube, Wykop.pl i Chomikuj.pl

Jest to film, który pokazuje jak na różnych etapach trasy losowo zapytane osoby odpowiadają co czują. Świetnie zainwestowane 12min z masą humoru opartą na prawdziwych wypowiedziach! Zasięg na samym Youtubie 150tys odsłon mówi sam za siebie.

Ten film również obrazuje zmaganie w terenie w najtrudniejszych miejscach w jakich znaleźli się uczestnicy. Świetnie dobrana muzyka do poszczególnych sytuacji daje obraz jak wiele różnych emocji i sytuacji towarzyszy uczestników. Wiele epickich scen i wypowiedzi. 180tys wyświetleń i świetnie spędzone 17min. Koniecznie obejrzyj!

Film z serii Epic. Bez wypowiedzi uczestników. Większość to sceny i bardzo dobrze pokazane krajobrazy i emocje na poszczególnych przeszkodach. Zdecydowanie polecam seans poprzednich filmów. Ten film Jednak spowodował, że parę tysięcy zainspirowało się do wzięcia udziału w Hunt Run. Szacuneczek temu filmowi!

Co myślisz o powyżyszych filmach?

Filmy, które zobaczyłeś to prawdziwe historie osób, które brały udział w naszym biegu od początku jego istnienia. Jak zdążyłeś/aś usłyszeć można wystartować w naszym biegu bez przygotowania. Można też się przygotować w zaledwie kilka tygodni. Dla nas najważniejsze jest to że nasi uczestnicy wracają do nas co rok i chcą poprawiać swoje wyniki. Chcą się przygotowywać lepiej do biegu. Chcą przyjeżdżać spotkać się z osobami, które poznali na trasie.

Pamiętasz jak to było na koloniach i wycieczkach? Tam właśnie umacnialiśmy nasze znajomości i okazywało, że mamy naprawdę fajnych przyjaciół. Pamiętasz to? Zielony szkoły, dzielenie się ciastkami i chrupkami w autobusie? To jedna z wspanialszych wspomnień. Tu kreujemy te wspomnienia na nowo. Budzimy tą możliwość na nowo. Nasz festiwal właśnie temu ma służyć.

Jeżeli chcesz tak jak większość naszych uczestników robić rzeczy, które sprawiają, że czujesz że żyjesz, chcesz wracać na nasz event co roku to skorzystaj z mojej wiedzy i propozycji jaką jest Festiwal Hunt Run, którą tworzymy razem z uczestnikami.

Normalnie ludzie panikują, boją się takich wyzwań, ale z nasz pomocą jako organizatorów i potężnym wsparciem innych Dzików, weźmiesz się do pracy, a na mecie będziesz szczęśliwy/a

Jestem pewien, że dokonasz właściwego wyboru i wjedziesz na odpowiednie tory.

Najpierw wybierz cel - bieg na 6 lub 12km, później przygotuj się do niego. Później z roku na rok ulepszaj swój warsztat przygotowań. To lepsze niż postanowienie noworoczne, a z roku na rok robisz dużo lepszy progress niż bzdurne ćwiczenia pod wpływem emocji przez 2 tygodnie. Możesz być jednym z naszych bohaterów.

Możesz być lepszą wersją samego siebie i członkiem super drużyny i społeczności Hunt Run!

Filmy zdobywające dużą popularność na Fanpage - mocno komentowane i udostępniane

Jak zostać mistrzem?

Mówi się, że nikt nie rodzi się Mistrzem. Mistrz to osoba która potrafi wyjść ze schematów. Zrobić coś czego nie zrobił wcześniej nikt! Mistrz to osoba ponad przeciętna która pozornie kiepską sytuację potrafi obrócić w SUKCES. Mistrzem się Stajesz. Obejrzyj film i zdecyduj czy zostaniesz w tym roku Mistrzem #HuntRun?

Jak przesunąć granince wytrzymałości?

Wypowiedzi i historie osób z tego filmu bezcenne? :-)
Na trasie nigdy nie jest lekko i każdy mierzy się ze swoimi słabościami, ścianami i demonami. Pięknie to wszystko ujęli bohaterowie tego filmu. Dla jednych bułka z masłem, dla innych ściganie o miejsca, dla kogoś innego walka o przetrwanie. Na mecie wszyscy czują jednak to samo.

Dlaczego musisz zmierzyć się ze ścianą?

Kiedy emocje na mecie rekompensują Ci cały wysiłek, poświęcenie i styranie. :-) "Kury zapiał nikt mi tak w dupę jeszcze nie dał!"

Poznaj najbardziej przydatne artykuły na blogu

Not finding what you need in our premade sections? Use Custom Content to create your own layout. You can add text, images, videos, call to actions, and custom code in this section.

Jak przygotować się do biegu z przeszkodami? - 4 najważniejsze aspekty treningu Dzika - w tym artykule dzielimy się z Tobą wiedzą o tym że każdy jest w stanie ukonczyć bieg z przeszkodami i pokazujemy narzędzia z jakich możesz korzystać aby ukończyć z jeszcze większym sukcesem.
Czy muszę mieć Drużynę żeby wystartować w Hunt Run'ie? - przeczytaj artykuł i zobacz jak inni uczestnicy poradzili sobie nie mając drużyny. Zobacz jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla osób które przyjeżdżają same.
Zastanawiasz się nad startem w Hunt Runie? Sprawdź listę obaw jakie mieli inni uczestnicy zanim wystartowali w biegu z przeszkodami. - zobacz z jakimi obawami zmagali się inni uczestnicy przed swoim pierwszym startem i zobacz jak sobie z tym poradzili
10 powodów, by stać się ekstremalnym biegaczem - poznaj powody dlaczego inni startują w Hunt Runie
Opinie na temat Hunt Run - zobacz co o biegu sądzą nasi weterani!
3 Typy ekstremalnych biegaczy - którym typem biegacza jesteś Ty?
Dlaczego każdy chociaż raz powinien wystartować w Hunt Runie?

Poznaj opinie osób, które startowały w Hunt Runie

 
 
 

Zapisz się na Hunt Run!

Kim jestem?

Trochę opowiedziałem Ci o sobie na początku tej strony. Mam siebie osobiście za zwykłego chłopaka. Wciąż wydaje mi się że mam 22 lata i mogę wszystko. Chcę zarazić innych do podejmowania przeróżnych wyzwań, bo swoją prawdziwą przygodę ze sportem zacząłem w wieku 26lat. Dość szybko udało mi się wejść na wysoki poziom, ale wymagało to wiele poświęcenia. Nie poszedłem robić kariery w korporacji, ani nie otworzyłem własnej firmy. Pokochałem sport a UltraMan stał się moją obsesją. UltraMan to takie zawody podczas których płynie się 10km, jedzie się rowerem 421km i na koniec biegnie się 84km. Po dwóch dobrych występach na tym dystansie w 2014r w Anglii oraz w 2015 w Hiszpanii i dodatkowo po moim rekordzie w podwójnym IronManie dostałem zaproszenie na Mistrzostwa Świata UltraMan.

W międzyczasie wydarzyło się wiele fajnych rzeczy. Przygotowując się do podwójnego IronMana w 2015 nie miałem kazdy na profesjonalne przygotowania. Wiesz co zrobiłem?

Po Hunt Runie na początku lipca 2015 wsiadłem na rower dołączyłem do niego przyczepkę z sakwami, garczkami, namiotem i śpiworem. Pojechałem rowerem z Warszawy do Bieszczad, dalej pojechałem przez Słowację, Węgry i przejechałem całą Rumunię dokoła (1100km), kierowałem się przez Serbię, Chorwację i dotarłem na Słowenię. W międzyczasie rano i wieczorem pływałem lub biegałem. W 30dni 3000km na samym rowerze, z 250km biegania i mało pływania. Jak dojechałem na Słowenię 6 dni przed zawodami to padłem na łóżko i przez dwa dni nie wstawałem. Przyjechałem jako nieznany zawodnik, ale momenty gdy dublowałem czołówkę na rowerze na rowerze były bezcenne. Każdy pytał, kto to jest? Zaskoczyłem sam siebie, aż mam ciarki do dziś. Poprostu jechałem, tak jak w trakcie podróży. Poddać się drodze, przygodzie to było to. Miałem to prawdziwą moc, tą pasję i czułem to całym ciałem. Po pływaniu (7,6km) + rowerze (360km) byłem na drugim miejscu. Po pierwszym maratonie wciąż byłem drugi. Źle dobrałem jednak buty i to mocno odczułem na biegu.

Teraz moim marzeniem są Mistrzostwa Świata UltraMan na Hawajach i podróż rowerem dookoła świata. Raz już dostałem kwalifikację na Mistrzostwa Świata, ale w czasie moich przygotowań w 2015 roku doznałem ciężkiej kontuzji na ringu w Tajlandii podczas walk muay thai (to było moje dodatkowe hobby na na obozie przygotowawczym). Powrót po kontuzji znów do sportu uświadomił mi że moją misją jest zarażać ludzi do trwania w swoich wyzwaniach i walki. Mocno to poczułem po kontuzji, że ludzie rezygnują bo nie walczą. Tego można się jednak nauczyć. To nic innego umiejętność którą chcę przekazać ludziom poprzez Hunt Run. Twoje życie nie musi kręcić się cały czas wokół tego samego.

 

 

 

Zobacz czym zajmuję się na codzień i czym staram się zarazić innych

Hunt Run wspólne Tripy/Wyjazdy/Wyprawy

Jedną z misji Hunt Run'a jest jednoczenie ludzi. W moich małych misjach jest jeszcze stworzenie przy Hunt Run'ie i innych przedsięwzięciach które prowadzę grupy podróżników: rowerowych, backpackowych i ogólno-wyjazdowych którzy mają ochotę stawiać czoła różnym wyzwaniom. To nie tylko dla Harpaganów. ;-) Chciałbym mieć taką fajną dużą grupę ludzi z których ktoś zawsze podchwyci fajny temat jeśli będzie mieć wolny czas i np. pojedzie na Islandię przejechać jej część rowerem, spłynąć trochę kajakiem, wejść na szczyt i zmoczyć dupę w ciepłym gejzerze.

Co to za kursy którymi chcemy się z Tobą podzielić? - jak może Ci pomóc?

 

 

Zobacz video z sekretami diety!

Videa są w luźnej formie. W zależności jakich treści dotyczą jedną są zrobione jako prezentacja, a inne jako praktyka np. w kuchni.

Gotowe rozwiązania dla poszukujących rzetelnej wiedzy!

Stworzyliśmy platformę Fitness Heroes jako miejsce w którym tworzymy kursy video i materiały pomocnicze dla uczestników Hunt Run, a także dla osób, które chcą przygotować się do specyficznego wyzwania. Trenując przez wiele lat oraz przechodząc przez ogrom wyzwań w swoim życiu zdobyłem masę doświadczenia, oraz kontaktów które powoduje, że jestem w stanie zwiększyć szansę innych na sukces w swoich zmaganiach. Jeśli czegoś nie wiem wiem do kogo Cie pokierować!

Czasem tak jest że potrzebujesz klucza do rozwiązania swoich problemów. Jest wiele powtarzających się schematów, które są uniwersalne. Jeszcze nikt mnie nie zaskoczył swoim wyzwaniem tak, że nie byłem w stanie mu pomóc.

Zapraszam Cię do zajrzenia bo rozwiązuję swoimi kursami problemy związane z min. odchudzaniem i doborem diety. Przede wszystkim tłumaczę dlaczego i daję rozwiązanie abyś rozumiał co robisz. Taki kurs z odżywiania i treningu otrzymujesz min. w pakiecie startowym do Hunt Runa. Najlepsze jest to, że wiele osób zaczyna swoją profesjonalną przygodę ze sportem na Hunt Runie. Później kolejne osoby zgłaszają się do mnie, że chcą więcej i lepiej. W ten sposób aktywujemy do ciągłego progresu kolejne osoby. Być może po Hunt Runie będziesz chciał/a przebiec swój pierwszy półmaraton, złamać określony czas na 10km, podnosić więcej kilogramów lub wystartować w triathlonie. W tym wszystkim jestem w stanie Ci pomóc wraz z osobami które mi pomagają, bo zgłasza się do nas coraz więcej osób. W ten sposób portal Fitness Heroes przyczynia się uczenia Ciebie pokonywania kolejnych wyzwań. Naszym zadaniem jest też edukacja Ciebie żebyś nie musiał być uzależniony od nas. Skupiamy się na tym żeby dzielić się wiedzą i rozwijać Cię w znajomości swojego ciała.

Co mam dla Ciebie dodatkowo?

Też kiedyś zaczynałem i w międzyczasie udało mi się wiele rzeczy zapisać. Chcesz wiedzieć jak zacząłem ścigać się w triathlonie. Co spowodowało, że przestałem odkładać wszystko na później? Być może chcesz otrzymać ode mnie plan treningowy do triathlonu i wszystkie tipy dotyczące startu w triathlonie i walki swojego umysłu. W pakiecie startowym otrzymujesz również moją pierwszą książkę z samymi poradami dotyczącą startu w triathlonie. Ponieważ lubię dzielić się swoją pasją otrzymujesz ją także w ramach pakietu startowego! Tą książkę z mojego bloga pobrało ponad tys osób i dostaje same bardzo dobre komentarze odnośnie praktyczności

Ultra Kukbuk

Moją drugą książkę napisałem podczas zbiórki pieniędzy na mój pierwszy start w UltraMan’ie (10km pływania + 421km jazdy na rowerze) w Anglii wyjazd na Polak Potrafi. To zawody na które wyselekcjonowana grupa zawodników (tylko 30osób) z całego świata dostaje specjalne zaproszenie. Tak się złożyło, że byłem jedną z nich, ale nie miałem funduszów na start. Zapytałem fanów co mam zrobić. Doradzili zbiórkę na Polak Potrafi oraz wiele osób poprosiło mnie wtedy żebym napisał książkę na temat mojego odżywiania. Sprzedało się łącznie ponad 1000 egzemplarzy i dostałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Zawody te wtedy w 2014 roku ukończyłem na 12 miejscu. Podobne zawody z przygodami, ale już z bardzo dobrym przygotowaniem w 2015 roku ukończylem na 4miejscu. Do historii jednak w 2015 przeszedł mój rekord Polski w Podwójnym IronManie, który poprawiłem po 25latach po moim przyjacielu i zarazem bohaterze filmu “Najlepszy” Jerzym Górskim. Oglądałeś/aś w kinie?

AlohaDziku! - tutaj zintegrujesz się z innymi Dzikami - dołącz do naszej społecznośći

Zajrzyj do naszj Grupy - Dzika Armia Hunt Run

- to miejsce gdzie: stare Dziki dzielą się swoim doświadczeniem w startem, nowe Dziki pytają i szukają porad. Inni z kolei umawiają się na 6 miesięcy przed imprezą na wspólne przejazdy i imprezy. Dołącz, czytaj, pytaj, działaj, organizuj, dziel się.

Facebook

- tu odbywa się całe społeczne życie Hunt Run. Niektóre filmy mają 100 udostępnień, inne mają 1000 lajków. Czasem mamy słabsze posty na 50lajków, ale wtedy pewnie ich nie zobaczysz. Jeśli zostaniesz naszym przyjacielem na fejsie to my będziemy Cie mieć w naszym serduszku.

Obserwuj Nas na Instagramie

wejdź i zobacz jakie możesz mieć fotki z naszego eventu. Gdyby w życiu chodziło o lajki z każdego zdjęcia na Hunt Runie będziesz mieć conajmniej 100lajków i bezcenne wspomnienia na zawsze

Newsletter

Prowadzimy kilka przedsięwzięć na raz, a za produkcję nowości odpowiadam Ja - Adam. Piszę na różne tematy, ale wszystko związane jest ze sportem/ wyzwaniami i podróżami. To najlepsza metoda żeby być z nami na bieżąco. Zawsze odpisujemy na maile i staramy się pomóc. Nie bój się zapisać i odpisać na nasze maile. Dostaniesz też w ten sposób powiadomienia o promocjach które są dostępne tylko dla osób w naszej bazie.

Jaki jest cel dzielenia tym wszystkim?

Jak widzisz z przjemnością dzielę się wszystkim co mam najlepsze w zasięgu swojej ręki. Wiele osób dzięki temu wykonuje swoje kolejne w drodze dążeniu do swoich celów. Im większej liczbie uda się do zrobić, a mi i całemu zespołowi Hunt Run udaje się dołożyć do tego cegiełkę to jestem szczęśliwy bo wiem, że realizujemy coś więcej niż tylko: bieg, festiwal, społeczność, wspaniałą atmosferę.

Możesz wystartować w swoim pierwszym biegu, przyjechać na event, a to może wszystko zmienić. Kim chcesz być?

Hunt Run w Telewizji

Jestem bardzo często zapraszamy do różnych programów w telewizji. Przede wszystkim jako organizator, sportowiec i osoba która może podzielić się swoim doświadczeniem z szerokim gronem osób. Na moje wyjazdy, zawody miałem patronaty medialne. Powstało z moich materiałów wiele ciekawych filmów które pojawiły się w mediach ogólnopolskich i branżowych

 
 
 

Co zrobić, aby przebiec bieg z przeszkodami - formuła 4 kroków

W materiale znajdziesz:

Metodę, dzięki której 100% osób ukończyło Hunt Run - bieg z przeszkodami w bardzo dobrym czasie, a 90% osób poprawia swój wynik

✓ Konkretna strategia - formuła 4 kroków (dla początkujących i zaawansowanych), która pomoże Ci przygotować się do każdego biegu z przeszkodami

Przykładowe metody, które wdrożyli nowi uczestnicy tacy jak Ty, aby przebiec nasz bieg - zobacz jakie to proste... 

Zostaw swojego maila poniżej i odbierz bezpłatny materiał!

Regulamin&polityka prywatności