Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się bieg?

Bieg odbywa się w Ośrodku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Znajduję się on 15 min drogi od Zakopanego i 1,5 godziny drogi z Krakowa. Na mapie zobaczyć to możesz TUTAJ

Jak zapisać się na bieg?

Aby zapisać się na bieg należy na stronie głównej kliknąć jeden  z przycisków przekierowujących na zapis. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę zapisów - tworzoną przez system do pomiaru czasu B4SPORT. Jeśli posiadasz konto w tym systemie po prostu się zaloguj i postępuj zgodnie z instrukcjami.Jeśli nie utwórz konto poprzez podanie swojego imienia, nazwiska, roku urodzenia i  wybranie fali startowej. Po założeniu konta i wybranie tych wartości możesz od razu przejść do płatności i już. Pozostałe dane możesz uzupełnić od razu przy rejestracji lub kiedy będziesz mieć chwilę - nie są one jednak konieczne.

Czy są wolne miejsca na liście startowej?

Licznik wolnych miejsc na wybranym przez Ciebie dystansie dostępny jest po kliknięciu na listę startową w menu głównym na stronie głównej. Na każdą falę startową przewidujemy limit 100 osób.

Dlaczego nie mogę się zalogować do systemu?

Główną przyczyną takiej sytuacji jest zmiana naszego systemu. Aktualnie przy zapisach na bieg korzystamy z platformy B4SPORT, na którą przeszliśmy,aby maksymalnie ułatwić Wam rejestrację i możliwość zmiany danych w szybki i wygodny sposób. Dlatego zapisując się na bieg musisz się zarejestrować, chyba, że posiadasz już konto w systemie B4SPORT.

Czy muszę umieć pływać, aby zapisać się na bieg?

Tak, wedle naszego regulaminu każda osoba chcąca wziąć udział w naszym biegu musi umieć pływać w sposób pozwalający jej bezpiecznie utrzymać się na wodzie i przepłynąć spokojnie 20m. Jest to spowodowane wprowadzeniem na trasie przeszkód znajdujących się w wodzie o głębokości przekraczającej 1,5m.

Chce biec ze znajomymi, jak mogę to zrobić?

Najprościej będzię ustalić wspólnie ze znajomymi godzinę biegu w oparciu o wolne miejsca w falach. Na stronie rejestracji znajduje się rozwijane menu o nazwie :"Fala Startowa" wraz z ilością wolnych miejsc na daną falę startową. Wszystkie widniejące tam opcje są dostępne dla nowych uczestników. Wybierzcie pasujący Wam termin i już! W razię jednak gdyby okazało się, że pomimo wyboru godziny startu nie jesteście razem, prosimy o kontakt mailowo.

Czy mogę zapisać inne osoby na swoim koncie?

Tak, w systemie B4SPORT możliwe jest dopisywanie innych zawodników na jednym mailu. Pamiętajcie jednak, aby uważnie wpisywać swoje dane!

Czy trzeba drukować bilet? Co muszę mieć przy rejestracji?

Nie. Jedyne czego potrzebujesz przy rejestracji na bieg jest Twój ważny dowód osobisty.

Gdzie mogę znaleźć nocleg?

Białka Tatrzańska z racji swojej turystycznej pozycji posiada wiele miejsc noclegowych Oprócz tego rejon obfituje w pokoje do wynajęcia. Oprócz tego do dyspozycji uczestników biegu będzie możliwość noclegu pod namiotem na specjalnie do tego wyznaczonym terenie. 

Co jeśli nie uzupełnię swoich danych?

Przy opłacie biegu, podałeś/aś nam swoje dane, które są niezbędne do poprawnej weryfikacji i przebiegnięcia. Masz swoją falę i możemy Cie zidentyfikować, więc możesz być spokojny/a - wszystko jest ok!

Ceny

Ceny pakietów startowych zmieniają się w zależności od terminów. Ramowe opłaty za pakiet startowy znajdziesz poniżej:

Pakiet Startowy

W ramach pakietu startowego otrzymujesz:

 • Medal
 • Elektroniczny pomiar czasu
 • Wbita na dziką imprezę (wartość 50zł)
 • Zaproszenie na oficjalny meet-up przed impreza
 • Zniżkę na produkty w sklepie Hunt Run
 • Jeden z trzech gadżetów Hunt Run do wyboru (koszulka,buff,armguard)
 • Posiłek regeneracyjny
 • Zaproszenie na ognisko integracyjne i pole namiotowe
 • Gotowy trening na 30 dni i szkolenie dietetyczne od Adama na platformie Fitness Heroes o
  wartości 198zł

Terminy

 • Najdziksze ognisko - piątek 29.06 
 • Bieg na 12 km i Dziki After - sobota 30.06
 • Bieg na 6km - niedziela 01.07