Aloha MUZIK

Startujemy - sobota 30.06 o 18:00

Wejście - bezpłatne

 

 

Aloha MUZIK

Przywitaj wakacje w niepowtarzalnym stylu!

30 czerwca spotkaj się z nami na Białczańskiej Kotelnicy i przywitaj wakacje z pełną mocą. Baluj razem z 10 000 ekipą dzików z całej Polski. Dołącz do najdzikszej ekipy!

O imprezie

Atrakcje

18:00 - Największy w Polce konkurs zjazdów na ślizgawce

Zaczynamy z przytupem. Między 17:00, a 20:00 zaczynamy imprezę od konkursu zjazdów ze ślizgawki na stoku. Dlatego zabierz ze sobą twój pokazowy strój, dodatkowe gadżety i pokaż jak powinien zjechać na ślizgawce prawdziwy dzik.

22:10 - Piana Party - taneczny ogień w pianie

Kto z nas nie lubi piany? U nas mamy jej całe mnóstwo! Rozgrzani po całym dniu atrakcji, wkraczamy zrobić szał pod sceną z pianą. Lecimy!

22:00 - DzikDance - Zatańcz z nami Najdzikszy Taniec

Nigdy nie będziesz do końca dzikiem, dopóki nie odtańczysz razem z nami DzikDanca. 22:00 razem z DanceControl wszyscy łączymy razem siły i tańczymy DzikDance - Taniec Dzików. 

21:00 - 3:00 - Glow in the dark - Neon Party

Ubierz swoje najbardziej kolorowe ciuchy, weź ze sobą świecące bransoletki i okulary, błyszczące dodatki, oraz umaluj się w neonowe farbki, bo w tym roku robimy najbardziej świecącą imprezę w całych górach. Glow in the dark!

Sobota 30.06

30 czerwca Kotelnica Białczańska 20:00 - 3:00

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej.

Zobacz na mapie

Green House Effect

Greenhouse Effect to drum'n'bassowy kolektyw dj’ski powstały w 2010 roku, w skład którego wchodzą:Gibon, Daffz, Kuksz i Szyms.
Są dwukrotnymi zwycięzcami ogólnopolskich konkursów na najlepszy set dj’ski – w tym zorganizowanego przez Polskie Radio Czwórka. Do tej pory dzielili scenę z takimi gwiazdami jak: High Contrast, London Elektricity, Sub Focus, Netsky, Camo & Krooked, Logistics, Nu:Tone, John B, S.P.Y, Danny Byrd, Metrik, Lenzman, Fred V & Grafix, B-Complex, Culture Shock, L-Plus, Blokhe4d, Modestep i inni.

Zdecydowanie TAK

Co myślą o nas uczestnicy?

 
 
 

Dlaczego warto wziąć udział?

Impreza trwa cały weekend, ale Aloha Musić 30 czerwca 20:00 - 3:00

Aloha Dziku

Trend jednoczący ludzi z pasją

Mega Atrakcje

Baw się z innymi Dzikami na niepowtarzalnej Strefie Regeneracji i Strefie Festiwalowej

Poznawaj nowych ludzi

Poznasz tyle ludzi ile będziesz potrzebował i będą to dobre znajomości. 

Motywacja

Motywacja żeby wracać co roku, poznawać nowe osoby i poprawiać swoje wyniki

10.000 Uczestników

Przyjeżdżających z całej Polski

4.000 Uczestników biegu

Tyle osób zmierzy się z trasą Hunt Run na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej

100% Uczestników to ekipa

Mega energiczna i pełne pasji ekipa gotowa dać czadu pod gołym niebem

1 event

Wystarczy 1 event żebyś też stał się dzikiem i mógł godnie reprezentować naszą społeczność

Uwaga: To jedyna impreza w Polsce, która łączy sport z dobrą zabawą

Hunt Run, a w szczególności Aloha Music w ciągu ostatnich lat stały się miejscem gdzie jednoczy się społeczność lubująca się w aktywności fizycznej. Impreza buduje naszą Dziką Armię Hunt Run.

Niestety ciężko jest nam się spotykać i integrować  w dzisiejszych czas, a fakt zebrania tak dużej i tak mocnej ekipy często jest niemożliwy. Aloha jest to impreza w której uczestniczenie daje poczucie przynależności i możliwość bycia sobą.

Imprezę tworzą Dziki czyli społeczność od 6lat. Dołączając do imprezy masz szansę bycia jednym ze stada Dzików. Siła jaka drzemie w naszym stadzie to ciągłe motywowanie się do bycia sobą i poprawiania własnych wyników. To realne przetrwanie w ciężkim codziennym życiu.

 

Posłuchaj jakie rytmy GreenHouse Effect serwował nam na żywo na facebooku