Zatańcz z nami DzikDance!

Aloha Dziki!

🔥 Na pewno nie możecie się już doczekać imprezy wieczornej w sobotę, co nie?

 Rok temu pokazaliście co to jest dobra zabawa i zacny balet! Lekko ponad 1000 osób bawiło się wspólnie na Hawajskim Afterze, a Nirvana niosła się po całej okolicy. Kto był, ten wie.


 W tym roku powracamy z 10x większą siłą, bo na imprezie w Białce planujemy czule ugościć w sobotę wieczorem nawet 10 000 osób. Biegacze, znajomi i lokalni praktycy dobrych imprez zjednoczą się w ten pierwszy weekend wakacji i pokażą co to dobra zabawa! Hulaj dusza, piekła nie ma!

 Jako, że Dzika Impreza jest tak wyjątkowa chcielibyśmy razem z Wami - uczestnikami móc wspólnie pobawić i zintegrować. Mieć wspólną pamiątke i naładować endorfinami podczas wieczora.
 W poszukiwaniu pomocy udaliśmy się do ekipy Dance Control i okazał się to w strzał w 10.
 Razem z nimi stworzyliśmy DzikDance, jedyny i niepowtarzalny tanieć Dzików Hunt Runa.
 Czym jest DzikDance?

🕺
🙌 DzikDance to właśnie ta forma integracji nas jako organizatorów z Wami jako uczestnikami oraz Was jako uczestników z uczestnikami.

Pobawmy się i powygłupiajmy się razem. Pokażmy jaką siłę ma Dzika Armia Hunt Run oraz, że potrafimy się dobrze razem bawić.

Co więcej…

Potrafimy się razem bawić i robimy to naprawdę dobrze! Jesteśmy pewni, że jako Dzika Armia Hunt Run możemy z tego zrobić świetną tradycję i pamiątkę na lata. Brace yourselves DzikDance is coming!

🕺
🔥 DzikDance to choreografia, którą stworzyła dla nas ekipa Dance Control. Ruchy są zaczerpnięte prosto z ich szkoleń, a swoim charakterem idealnie wpisują się w klimat Hunt Runa. Są zarazem stylowe, efektowne jak i łatwe do wykonania i nauczenia.
Tak więc:
🤔 Drogi dziku, chcesz poprosić swoją loszkę do tańca? Zaproś ją na DzikDance’a!
🤔 Droga loszko, upatrzyłaś sobie na biegu jakiegoś przystojnego dziczka? Odtańcz DzikDance’a, a przybęcie on jak po wypowiedzeniu zaklęcia!
🤔 Drogie dziki, razem z nami bawić się i uczcić biegowe święto jakim jest Hunt Run? 30 czerwca o 22:00 odtańczcie z nami DzikDance’a!

 


🌟 Kim są Dance Control i co zrobią na Hunt Runie?

🌟 Dance Control to ekipa, która już od kilku lat skutecznie pomaga nawiązywać i budować relacje damsko-męskie. Uczą swoich kursantów tańczyć w sposób prosty i efektowny, jak i poznawać nowe kobiety. Jak sami o sobie mówią „swoją wiedzę chcemy wykorzystać, aby pomagać facetom i kobietom tworzyć trwałe i fajne związki, oparte na wzajemnym zaufaniu, oraz pomagać im przezwyciężać swoje słabości”. Na relacjach i rozkręcaniu imprez znają się jak nikt inny i od pierwszego spotkania nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie oni powinni u nas być. Sprawią, że sobotnia impreza będzie gorąca i niezapomniana ;).

Przeczytać albo dowiedzieć się o nich i ich metodach więcej mogliście między innymi w Men’s Health, Cosmopolitan, Polskim Radiu czy Radiu Kampus

Dowiedz się więcej o Dance Controll: http://dancecontrol.pl

🔥 Niewątpliwie 30 czerwca rozkręcą imprezę oraz zapewnią Wam masę atrakcji. Rozruszają Was przed imprezą wieczorną, pomogą Wam znaleźć swoją drugą połówkę podczas Dzikich Randek, rozgrzeją Was podczas tanecznych rozgrzewek oraz podpowiedzą Wam nieco więcej na temat płci przeciwnej podczas swoich warsztatów na temat… ;)

Czekają Was między innymi:
Taneczne rozgrzewki Damianem - rozgrzeją do czerwoności każdy Wasz staw i przygotują do prawdziwie ekstremalnego wysiłku
Dzikie Randki - szybkie randki jakich na pewno jeszcze nigdy nie przeżyliście, będzie dużo mocy, pozytywnej energii i endofin, wpadajcie niezależnie od tego czy jesteście singlem czy macie swoją parę
Nauka DzikDance, który zatańczymy oficjalnie wszyscy razem podczas Dzikiej Imprezy punktualnie o 22:00. Przygotują Was tak, abyście mogli śmiało wyjść na parkiet i pokazać światu jak wijecie się jak gazele
Warsztaty na temat… -

Będzie się działo!

#Najdzikszy #Najdziksza #Najdzikszybiegsezonu #Huntrun#Hr2018 #Alohadziku