Wyniki NINJA Run by Hunt Run

Aloha Dziku!

Jeśli startowałeś to dziękujemy za wybranie naszego wydarzenia. Jeśli słyszałeś o nim wiele dobrego to dziękujemy za odwiedziny i zainteresowanie wynikami.

NINJA Run to z pewnością fajne zawody, które chcielibyśmy kontynuować i rozwijać, bo zdecydowanie wnoszą dużo pod względem sportowym, rozwoju dzieci i integracji środowiska. Wczoraj napisałem artykuł o 12 powodach dlaczego warto było zorganizować te zawody i jest tam sporo wniosków na temat NINA Run. Zachęcam do przeczytania tutaj.

Tymczasem przejdźmy do oficjalnych wyników zawodów. Zatem przez sobotę i niedzielę każdy zawodnik i zawodniczka startowali w kategorii open. Z tej klasyfikacji wyłoniliśmy 8 najszybszych Pań i Panów. Każdy zawodnik miał szansę powtórzenia swojego przejścia i poprawy wyniku. Wyniki startów open w linku: http://wyniki.b4sport.pl/ninja-run-by-huntrun/e2347.html

Po openach mieliśmy następujące pary, które mierzyły się się półfinale i rywalizowały o najlepszy czas. Pary zostały dolosowane do 4 najlepszych zawodników i zawodniczek - tak żeby pierwsza czwórka nie rywalizowała ze sobą:

Poniżej wyniki półfinałów. Tutaj zaznaczam, że Panie ścigały się w półfinałach do tego segmentu co Panowie w open, czyli dzwonek za siatką. Panowie mieli dołożonego chomika.

 

W finałach rywalizacja była już bezpośrednia. O pierwsze miejsce rywalizowała para z 1-szym i 2-gim czasem z półfinałów, a o trzecie miejsce rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z 3-cim i 4-tym najlepszym czasem z półfinałów.

Tak wygląda wynik finałów i przed Wami najlepsi zawodnicy inauguracyjnego NINJA RUN by Huntrun.

Wyniki  Startów dzieci. Zachęcam do kliknięcia i i sortowania sobie wyników wg kategorii wiekowych. Gratki dla rodziców i trenerów.

http://wyniki.b4sport.pl/ninja-run-by-huntrun-dzieci/e2350.html

 Fot. Vikings Run