Prezydenci na ślizgawce biegu z przeszkodami - zobacz jak zjeżdżali królowie

Aloha Dziki!

Najprzyjemniejsze na koniec czyli ślizgawka. :-) Biega się cały bieg po to tylko żeby "zjechać na Dzika" na sam koniec. Fantastycznie!

Przejdziemy jednak do konkursu zjazdów. Bardzie wielkie podzięki dla finalistów zjazdów. Liczyła się przede wszystkim klasa i styl. Dodatkowe punkty przydzielane były przebranie. Podziękowania dla naszych zacnych Panów Prezydentów za Patronat nad tym wydarzeniem, a także dla Doris i Moniki. Naprawdę wszyscy postaraliście się w najdrobniejszych szczegółach - gratki i dzięki!

Prezes Adam z Panami Prezydentami

W Białce z pewnością ta ślizgawka przejdzie do historii. Na pewno też będzie cały czas modyfikowana żeby dawała maksymalnie dużo satysfakcji :-). Testy trwają cały czas i cały sezon letni. To taka ciekawostka na teraz - ślizgawka została na Kotelnicy na cały sezon letni.

Przy okazji innych imprez była za każdym razem ulepszana i stanowiła oprócz mega zajawki fajną odskocznię. Ten tylko osiąga perfekcję kto cały czas idzie do przodu - kiedyś nasza ślizgawka będzie jak Ferarii. Ohh Yeahh!

Chciałbyś zjechać na takiej ślizgawce? Może masz jakieś propozycje jak ją ulepszyć? Możesz napisać nam na fejsie w wiadomości prywatnej.

Widzimy się na kolejnej edycji?

Aloha Dziku!