Co znajdziesz w pakiecie startowym uczestnika Festiwalu Hunt Run?

Pakiet startowy czyli jedna z rzeczy na którą czeka spora liczba osób biorących udział w naszym wydarzeniu. Dziś możemy go już pokazać w dużej części. Wracając na chwilę do podstaw wiecie co się będzie działo, bo przeczytaliście zapowiedź i znacie harmonogram startów. Wiecie też, że możecie zostać mistrzami w kategoriach wiekowych

Lecimy zatem z zawartością pakietów startowych. W kolejnym artykule przedstawimy cennik. Poniżej infografika ze świadczeniami, które otrzymuje każdy uczestnik biegu i dalej rozbicie go drobne. Dziękujemy za porady przy tworzeniu pakietu i Wasze opinie. Jak to piszą wspaniałe marki tego świata.. zmieniamy się dla Was. ;-)

Rozbijmy jeszcze na drobne każdą cześć składową pakietu startowego. Projekt medalu (wciąż jeszcze będzie dopracowywany):

lub najnowsza wersja jeszcze jedna która wymaga konsultacji.

Medale łączą się w całość. Będzie można je skompletować w ciągu dwóch najbliższych lat. Dla chętnych będzie dedykowana statuetka dzięki której pięknie w szeregu staną medale.

Jeśli chodzi o gadżet to do wyboru są dwie opcje: koszulka lub komin. Poniżej koszulki, które zaproponowaliśmy. Wygrywa póki co koszulka pierwsza od lewej. Większość z Was opowiedziała się także koszulkami technicznymi niż bawełnianymi wysokiej jakości.

Nie mamy jeszcze projektu chusty/komina, ale grafik dziś już nad nią pracuje. Powinna się pokazać na dniach. Wiemy że kominy będą w różnych kolorach względem dystansu i z napisami sugerującymi jaki dystans się ukończyło (Mocarny, Hardy, Dobry, Ranny - DZIK). Na pocieszenie wzór z zeszłego roku.

Naklejka, którą wiele osób przykleja do samochodu. Niektórzy przyklejają ją na odwrocie telefonu. Pokażesz, dzięki niej że jesteś Dzikiem.

Pomiar czasu będzie na następujących dystansach:

  • Ranny Dzik
  • Dobry Dzik
  • Hardy Dzik
  • Mocarny Dzik

Na dystansach Kids i Family czasu nie mierzymy. Traktujemy to jako przygodę. Trzeba wspomnieć, że fajnie na Campie sprawdziło się 4km pokonywane przez rodziców z dziećmi gdzie rodzice przerzucali Małe Dziki przez przeszkody. Przewidzieliśmy na poczet tej wspaniałej przygody pakiet dla rodziny 2+1. 

Jeśli chodzi o posiłek regeneracyjny to większość z Was opowiedziała się za talerzem pożywnej zupki. Pożegnamy się zatem hot-dogami. Klasyka klasyką, ale trzeba iść z duchem czasu i bycia fit. Zupki będą w wersji klasycznej i vege (do odhaczenia przy rejestracji). 

Folie NRC to w przypadku złej pogody miłe udogodnienie jakie otrzymacie na mecie. Mega sprawdziły na CAMPie więc dorzucamy! Już Was nie przewieje po dotarciu na metę. Będą czekały ze znakomitym Wolo Team'em na mecie. Opatulą Was w ową folię i przytulą.

Pytaliście o punkty odżywiania na trasie. Skoro jest taka potrzeba to działamy. Będą! Co dokładnie znajdzie się na nich to jeszcze ustalimy. Banan, czekolada, żele może ciastki? 

Punkty nawadniające - zawsze było ich dużo i tak pozostanie. Jeśli macie pomysły jak wyeliminować dużą ilość plastiku to piszcie do nas na priv. Z chęcią podejmiemy wyzwanie zmieniania tego na coś nowego.

Całodniowy depozyt gdzie będzie można "skitrać swoje towary". Otrzymujecie od nas worek foliowy na owy depozyt. Depozyt przydzielany jest na bazie numeru startowego. Odbieracie też z numerem który jest indywidualnie napisany na Waszym ciele.

Ubezpieczenie NNW. Możesz biec i spać spokojnie. Jesteś ubezpieczony. Ubezpieczamy Was co roku u największego ubezpieczyciela w Polsce. Jak chcesz potwierdzić kim on jest to dawaj na priv. 

Opieka medyczna - na trasie jest wiele punktów medycznych oraz specjalny duży punkt medyczny w bazie zawodów. Ekipa też czuwa nad Waszym bezpieczeństwem w trakcie imprez masowych wieczorem. Nie jest to ekipa z byle łapanki. Dodatkowo na trasie są wolontariusze i przeszkoleni strażacy którzy wiedzą jak się zachować w trudnych i pozornie prostych sytuacjach.

Dodatkowe atrakcje - czyli to co dzieci niby lubią najbardziej. Piana party, konkursy na siłaczy, zjadaczy kebabów i wiele innych. Kto pamięta skakanki na CAMPie w pianie lub konkurs jedzenia hot dogów bez rąk?

Piątkowy Bifor - wszyscy biegacze mają w pakiecie. Zrobimy Dzik Dance, gry i zabawy, które tak przypadły wszystkim do gustu! Jooo! Będzie ogień. Są dreszczyki jak się to pisze. ;-)

Ciepłe prysznice na mecie. Tak wiemy.. bywały zimne i ciepłe. Teraz postaramy się żeby były mega sprawne i ciepłe.

Z kolei wejście na koncert wieczorny w sobotę będzie dodatkowo płatny też dla biegaczy, ale tylko 10zł. Jest to symboliczna opłata i przypominamy, że od każdej wejściówki przekazujemy pieniądze na buty do biegania dla Dzieci z Domów Dziecka. Impreza będzie że hej! Już dziś wiemy, że swój koncert zagra conajmniej Nocny Kochanek i polecimy w ostre tany tak jak w zeszłym roku do rana! (czytając internety zauważyliśmy, że jest bardzo duże zainteresowanie ową kapelą). Im więcej osób potwierdzi nam swoją obecność na imprezie tym więcej kolejnych artystów których sami wybierzecie (zaznaczajcie koniecznie w formularzu rejestracyjnym udział w imprezie). Zagrają też DJ's więc przytupniemy ostro nóżką na całym wydarzeniu. Jedyna impreza sportowa z koncertami muzycznymi. Integracja w super atmosferze i z fajowymi człowieko-dzikami gwarantowana!

Pakiet będzie można rozszerzyć o kolejne rzeczy świadczenia typu:

  • Pole namiotowe
  • Aloha Muzik dla znajomych
  • Strefa Dzik-VIP?

O całej reszcie przeczytacie w kolejnych artykułach. Trwają dywagacje nad Strefą Dzik-VIP gdzie będzie można posiedzieć na backstage z gwiazdami i skorzystać z open baru.