Opinie na temat Hunt Run - zobacz co o biegu sądzą nasi weterani!

Hunt Run 6: Exodus dzikiej armii zbliża się wielkimi krokami.

W powietrzu czuć nastrój zbliżającej się imprezy, a po lokalnych włościach rozchodzą się informacje o nadchodzącym wydarzeniu tego lata.

"Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie..." ~ szepczą już nieśmiało między sobą drzewa w rymie tańczącego wiatru.

Przygotowaliśmy w związku z tym krótkie video, w którym raz jeszcze możemy sobie przypomnieć o co tak naprawdę chodzi w Hunt Runie.

Natomiast, jeżeli nie jesteś pewien lub pewna czy biegi z przeszkodami są dla Ciebie to mam dla Ciebie małą zabawę - Weź udział w naszym 3 minutowym quizie - "Czy bieg z przeszkodami jest dla Ciebie" i dowiedz się jakim typem Dzika jesteś

 

 

Poczuj się tak jak jak ludzie na filmie, przeżyj niezapomniane emocje i baw się jak nigdy dotąd podczas najdzikszej imprezy 30 czerwca (więcej info tutaj)

"Masakra ten bieg"

Jeżeli tak jak my nie możesz doczekać się już prawdziwego święta największych Harpaganów to koniecznie zapisz się na bieg i zajmij swoje miejsce w Twojej fali startowej, zanim zrobi to ktoś inny ;)

Chcesz żeby inni uczestnicy podpowiedzieli Ci trochę na temat startu w Hunt Runie?

Jako organizatorzy staramy się być cały czas pomocni dla naszych  uczestników i staramy się pomóc rozważać osobom niezdecydowanym start w naszym biegu. Tym zdecydowanym z kolei pomagamy przygotować się jeszcze lepiej do startu (dostajesz od nas kursy dietetyczne i treningowe przygotowane przez Adama Rekordzistę Polski w Double Ironman 2015-17 --> 7,6km pływanie + 360km jazda na rowerze + 84km bieganie - 23h53min non stop, nasza mała skromna duma :-)).

Jakbyś chciał/a to stworzyliśmy specjalną grupę na facebooku gdzie wiele osób wymienia się doświadczeniem na temat startu w Hunt Runie.

Lista 15 obaw z jakimi walczyli uczestnicy przed zapisaniem się na Hunt Run

Tu znajdziesz specjalny artykuł, o obawach uczestników przed pierwszych startem startem w Hunt Runie na bazie tego co napisali nasi uczestnicy w jednym z prężniejszych wątków. Poczytaj bo wszyscy pokazują swoje prawdziwe historie. Znajdziesz w nim listę 15 obaw z jakimi zmagali się nowi uczestnicy przed decyzją o swoim pierwszym starcie.

Wracając jeszcze do grupy to fajnie do niej dołączyć bo ona naprawdę żyje. Jedni umawiają się już na spotkanie na miejscu, imprezy, wspólny bieg, dojazd. Zabawne bo w momencie kiedy powstał ten artykuł jesteśmy 6 miesięcy przed biegiem, a wiele osób ma już wszystko zaplanowane!

Jeśli masz wątpliwości dotyczące startu to przejrzyj nasz bezpłatny poradnik, który wyjaśni Ci czy bieg z przeszkodami jest dla Ciebie