Namiot, ognisko, hawajska strefa i dziki bieg. To jest Hunt Run!

 


Wybierasz się na Hunt Run? Świetnie! Nie możemy się doczekać Ciebie na najdzikszym biegu roku!

A teraz zdradzimy Ci małą tajemnice:  oto 3 sposoby, żeby uczynić ten weekend jeszcze bardziej legendarnym!

1. Śpij pod namiotem

Najlepszy i najtańszy sposób przekimania się podczas Hunt Run. Tutaj spotkasz się z matką naturą i poznasz prawdziwie dzikich ludzi o podobnych zainteresowaniach! Pole namiotowe i kempingowe znajduje się niecałe 100 metrów od linii startu. Wyobraź sobie: budzisz się rano, wciągasz portki, wskakujesz w trepy i startujesz w najdzikszym biegu sezonu! Fajnie prawda?

2. Hawajska Strefa Regeneracji dla Ciebie i znajomych

Legendarne imprezy to takie, gdzie bawisz się z swoimi znajomymi i poznajesz ludzi podobnych do siebie: z takimi samymi pasjami i zainteresowaniami. Podczas Hawajskiej Strefy Regeneracji będzie można się napić, dobrze zjeść, potańczyć, popływać i pośmiać się wśród swoich! Koszt to całe 10 zł, w ramach czego otrzymujesz hot doga i wodę. Dobry deal, prawda? Bierz znajomych, rodzinę i spędź z nami after bieg party w stylu hawajskim!

3. Bądź dzieckiem w JuraParku!

Myślisz, że rollercoaster jest tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Odwiedź wszystkie atrakcje JuraParku: zwierzyniec bałtowski i cały park rozrywki! Wróć do czasów dzieciństwa. A teraz najlepsze: Twój pakiet startowy zawiera dwudniowy bilet wstępu! Wow, zbieram szczękę z podłogi.

Brzmi dziko? Najdziczej! 

Do zobaczenia!

PS: Do 31.05.2017 zgarniasz pakiet w niższej cenie - nie zapominaj o tym.

Natomiast, jeżeli nie jesteś pewien lub pewna czy biegi z przeszkodami są dla Ciebie to mam dla Ciebie małą zabawę - Weź udział w naszym 3 minutowym quizie - "Czy bieg z przeszkodami jest dla Ciebie" i dowiedz się jakim typem Dzika jesteś