Legenda Hunt Run wraca do świętokrzyskiego! - Kielce, czyli podbijamy stolicę gór świętokrzyskich

Aloha Dziku!

3 - 5 lipca 2020 roku w Kielcach na Stadionie Lekkoatletycznym odbędzie się Hunt Run i kolejna formuła Festiwalu Sportowo - Muzycznego. Rejestracja do udziału w imprezie ruszy 3go lutego 2020. Już dziś można się zapisać na powiadomienie o rejestracji wchodząc tutaj.

Jak będzie wyglądał Hunt Run Kielce?

Hunt Run będzie pierwszym naszym festiwalem sportowo muzycznym w 2020. 

Zaplanuj zatem, które medale chcesz zdobyć - poniżej opisałem jakie dystanse i medale są zdobycia. Z całego sezonu możecie uzbierać w całość Trofeum i tytuł Prze Dzika.

Dystanse - tylko 1300 pakietów na biegi główne

Wybierz swoją niepowtarzalną formułę na udany weekend!

Bieg z przeszkodami odbędzie się tak jak zawsze w dzikim klimacie. Zdecydowaliśmy się, że w Kielcach dostępne będą następujące dystanse:

  • Hardy Dzik 10km, który jest fajnym wyzwaniem dla doświadczonych lub chcących sprawdzić swoje możliwości Dzików.
  • Dobry Dzik 6km, który jest idealny dla sprinterów i początkujących przeszkodowych Dzików.
  • Dziczek 1km, gdzie jak zawsze dbamy o rozwój dzieci i ich aktywność

Imprezy wieczorne ;-)

Poza główną rywalizacją w biegach, będziemy kontynuować organizowanie imprez wieczornych oraz będzie możliwość skorzystania z pola namiotowego. W tym roku piątkową imprezą w Kielcach mega Was zaskoczymy - to będzie zupełna nowość. Sobotnia impreza z kolei odbędzie się pod gwiazdami!

Trasa zawodów biegowa jako, że na zupełnie innym terenie stwarza nam nowe możliwości. Jestem pewien, że mega zaskoczy wszystkich.

Poniżej dla przypomnienia 15 najlepszych rzeczy, które wydarzyły się na Hunt Run. Tak na zajawkę, bo w tym roku będzie tylko lepiej!

Jak mieliście okazję posłuchać na powyższym wideo w 2020 szykuje się jeszcze więcej ognia!

2 luty o godz. 12:00 na oficjalnej stronie Hunt Run ruszy rejestracja online na zawody sportowe oraz imprezy. Zaczynamy standardowo - gorącym tygodniem w niższych cenach. Dzień wcześniej osoby, które startowały w naszych imprezach w poprzednich latach i ich znajomi dostaną możliwość prerejestracji.