Jaki dystans Hunt Run wybrać?

Pierwszy raz? Weź udział w Quizie i przekonaj się, czy drzemie w Tobie prawdziwy dzik. Kliknij w przycisk poniżej i weź udział w zabawie.

 

Zapisując się na Hunt Runa masz do wyboru dwa dystanse: Dużego Dzika o długości 12km i Małego Dzika o długości 6km. Aby lepiej podjąć decyzję na który z nich powinieneś lub powinnaś(aś) się zdecydować, musisz najpierw określić do jakiego typu dzików należysz oraz jak planujesz spędzić cały weekend.

Jeżeli jest to Twój pierwszy raz, ruszasz się tylko tyle co w poszukiwaniu żołędzi i innych smakołyków, a poza samym startem ostrzysz sobie kły na alkoholowe co nieco, odpowiedź jest raczej oczywista: Duży Dzik! A tak na poważnie to wierz nam, nawet skromne 6km będzie w zupełności wystarczające, abyś po powrocie miał(a) o czym opowiadać.

Co innego, jeżeli nie jesteś ze sportem na bakier, wówczas możesz zaszaleć i zmierzyć się z 12-kilometrowym, Dużym Dzikiem. Tym bardziej, że startujesz całą watahą i na pewno znajdą się w szeregach jacyś wyjadacze gotowi podać Ci pomocną racicę. No i co tu dużo mówić, najwyżej troszeczkę się upodlisz, ale żałować nie będziesz na pewno! Szczególnie, kiedy na mecie uraczysz się zimnym napitkiem ;-)

Odyńców i Loszki skrywających pod swoją szczeciną nienaganną muskulaturę, dzielących zamiłowanie do długich kąpieli błotnych i wykazujących się dobrą kondycją, zdecydowanie zachęcamy do zapisów na Dużego Dzika. Nie ma co ukrywać, że startujący na krótszych dystansach często żałują, że nie podjęli większego wyzwania.

Jeżeli natomiast należysz do guźców (takich tam dzików z Afryki), którym wiecznie mało i którym żadne przeszkody, libacje i inne tego typu atrakcje nie są straszne to i dla Ciebie coś się u nas znajdzie. Mianowicie, możesz nie dwu, ale trzykrotnie wybrać się na żer i zaliczyć zarówno Double Dzika, czyli bieg zarówno na 6 jak i 12 km, jak i Dziką Imprezę.

Chcesz przebiec bieg z przeszkodami, ale boisz się, że nie dasz rady? Kliknij w obrazek i odbierz bezpłatny materiał "Co zrobić, aby ukończyć bieg z przeszkodami"

PS. W Hunt Runie bardzo cenimy wartość, jaką jest rodzina dobrze wiemy, że dzik jest z natury zwierzęciem stadnym. Dlatego jeśli planujesz rodzinnym gronie i są wśród nich najmłodsi, nie zapomnij zapisać ich na Warchlaczka. Nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólny wypad oraz możliwość zmierzenia się nie tylko z przeszkodami, ale przede wszystkim z samym sobą! Jak tylko ruszą zapisy na bieg dla najmłodszych na pewno damy Ci znać!