Jak zostać Dzikiem - odcinek 1

Aloha Dziki!

Stało się! Rusza nowa seria filmów na moim youtubie - moim czyli organizatora Hunt Run - Adama. To tak jakby ktoś nie widział. 

Co będę Wam prezentował i co chciałbym żebyście z tego sobie wzięli? Przede wszystkim będę pokazywał Wam swoje przygotowania do Mistrzostw Świata na dyst. Double IronMan 2020 (7,6km pływanie + 360km jazdy na rowerze + 84km bieganie). To będzie mój trzeci start na tym dystansie. W debiucie byłem 5ty, w zeszłym roku 4ty mimo że przez 2/3 wyścigu prowadziłem, a w tym roku chciałbym być top3 ;-).

Zależy mi na tym żeby każdy Dzik:

  • nie patrzył na mnie jak na sportowca tylko bardziej na to co będę poprawiał i że Ty też możesz być lepszą wersją siebie
  • niezależnie czy sport zawodowy, czy amatorski, czy na samo ukończenie warto uczyć się nowych nawyków i ulepszać swoje życie - zobaczysz, że ja też będę wracał do podstaw
  • trening i dieta - nie podążaj za moim planem, a bardziej skup się na realizacji swoich celów
  • nie zniechęcaj się tym że dopiero zaczynasz - to Twoja droga i cel, każdy gdzieś musi zacząć

Poniżej pierwszy odcinek wprowadzający, w którym trochę się poznamy i trochę Ci o sobie opowiem.

Parę słów ode mnie. Od dawna chciałem na nowo zacząć robić kanał na youtube z fajną zawartością. :-) Stwierdziłem, że podróżnikiem seryjnym już nie zostanę, ale będę dokumentował moje przygotowania do startu we wrześniu. Mam nadzieję, że ta seria filmów Ci się spodoba i przede wszystkim przyda. Miłego oglądani!

Aloha Adam