Jak się zapisać na bieg?

Wielu z Was zastanawia się nad tym w jaki sposób można się zapisać na nasz bieg. Nowy system powstał, aby ułatwić zapis nowym użytkownikom, ale może powodować trudności dla użytkowników nie przyzwyczajonych do takiego systemu. Postanowiliśmy, więc przygotować dla Was ten zdjęciowy guide, który przedstawi Wam krok po kroku co trzeba wykonać, aby przed imprezą spać spokojnie :). Enjoy!

Natomiast, co z osobami, które rejestrowały się na poprzednim systemie? Sprawdźcie swoje elektroniczne skrzynki pocztowe, przez adres których rejestrowaliście się na bieg. Tam powinniście znaleźć nowy login i hasło do Waszego konta. Do czasu opłaty jesteście na liście rezerwowej, więc przysługuje Wam pierwszeństwo przy wyborze fali startowej, jednak Wasze miejsca nie są gwarantowane.

  1.  Wejdz na stronę Huntrun.pl - To już się udało :)

  2.  Kliknij w czerwony przycisk "Zapisuję się na bieg"

  3. Podaj swój e-mail i imię w odpowiednich miejscach w formularzu.

  4. Wybierz interesujący Cię bieg i opłać pakiet startowy.

  5. Poczekaj :). Do 24h otrzymasz dostęp do swojego konta na naszej stronie. Cały czas pracujemy nad tym, aby usprawnić proces, ale na razie musisz uzbroić się w cierpliwość.

  6. Zaloguj się na konto na stronie Huntrun.pl

  7. Wejdź w sekcję Moje Produkty.

  8. Wybierz swój dystans na biegu.

  9. Uzupełnij swoje dane.

  10. Sprawdź swoją pozycję na liście startowej. Powinieneś się tam pojawić do 24 godzin od wypełnienia swoich danych.

 

Co z osobami, które rejestrowały się na poprzednim systemie? Sprawdźcie swoje elektroniczne skrzynki pocztowe, przez adres których rejestrowaliście się na bieg. Tam powinniście znaleźć nowy login i hasło do Waszego konta. Do czasu opłaty jesteście na liście rezerwowej, więc przysługuje Wam pierwszeństwo przy wyborze fali startowej, jednak Wasze miejsca nie są gwarantowane.

Natomiast, jeżeli nie jesteś pewien lub pewna czy biegi z przeszkodami są dla Ciebie to mam dla Ciebie małą zabawę - Weź udział w naszym 3 minutowym quizie - "Czy bieg z przeszkodami jest dla Ciebie" i dowiedz się jakim typem Dzika jesteś