Hunt Run wjeżdża do Radomia z Dobrymi Dzikami, Dziczkami, NINJAMI i Familjami! - powrót hardcorowego błota odc. 1

Aloha Dziki!

W tym roku start sezonu Hunt Run będzie miał miejsce w  Radomiu! To będzie nasza pierwsza impreza w 2020. Po szybkim zapełnieniu się list startowych na Kielce na które w kilka dni zapisało się ponad 1000 osób rozpoczynamy zapisy na naszą imprezę w Radomiu. Więcej niespodzianek i więcej niż ogłoszone imprez już nie będziemy mieć. Zapraszamy zatem do kolekcjonowania swoich medali w 3 lokalizacjach.

W Radomiu rozgrzejemy Was przed imprezami festiwalowymi na dystansach Dobrego Dzika 6km i Nocnego Dzika - 6km, a także zaserwujemy Wam niepowatrzalne formuły NINJA oraz Family. To najlepsza okazja żeby złapać klimat naszych imprez i w dalszej części sezonu pójść za ciosem na dłuższe dystanse.

Dlaczego Hunt Run pojawi się w Radomiu?

Wiemy też, że dzięki rozwojowi pozyskamy też kolejnych zainteresowanych proponowaną przez rozrywką. :-) Inny ważny aspekt jest taki, że wiele osób ucieszył nasz powrót do Polski centralnej co upewniło nas, że organizacja zawodów we współpracy z mocno zaangażowanym Miastem Radom i wszystkimi zrzeszonymi jednostkami wokół to bardzo dobry krok dla rozwoju naszych imprez. 

Impreza w Radomiu będzie odbywać na popularnych Borkach. Jest to miejsce, które gromadziło przed laty wielu Radomian w samym jego centrum - jest to w tej chwili wysuszony zalew. Mimo, że będzie to praktycznie centrum miasta to mamy dzięki okolicznościom przyrody duże pole do manewru. Będzie to powrót naszej imprezy w starym stylu jak widać na powyższym obrazku.

Ninja Run odbędzie się również w wersji outdoorowej. Tor przygotuje w ramach bliskiej współpracy OSPRO. Będzie to nasza druga odsłona Ninja Run’a w 2020 zaraz po Warszawie, która odbywa się w 9-10 w centrum Warszawy.

Część Dzików pewnie już wie, ale w Białce Tatrzańskiej organizować będziemy finał Pucharu Polski w NINJA. Radom będzie jednym z punktów gdzie zawodnicy będą mogli się przetrzeć z naszym torem i lepiej przygotować do wielkiego podsumowania które odbędzie się w sierpniu

Z racji tego, że jest trochę więcej czasu do startu niż ostatnio powstawać będą materiały w formie video w których my organizatorzy i inni uczestnicy przygotowywać się będziemy do startu na przeszkodach. Wideo będzie miało charakter dydaktyczny ze wskazówkami i zaleceniami znanego trenera i bardzo dobrego zawodnika w formule NINJA. 

 

2 marca o godz. 12:00 na oficjalnej stronie Hunt Run ruszy rejestracja online. Pakiety startowe w gorącym tygodniu zapisów są w atrakcyjnych cenach.

Czekamy na Was z super błotnistą jak za dawnych lat  imprezą na radomskich Borkach! Bilety do nabycie naszej stronę www.huntrun.pl