Hunt Run 2018 tym razem w białaczańskiej Kotelnicy

Ruszamy z Hunt Runem 2018 - na początek kilka ważnych informacji od Adama. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje jako pierwszy/a to wpadaj do nas na grupę :D
https://www.facebook.com/groups/328484774230126/

Natomiast, jeżeli nie jesteś pewien lub pewna czy biegi z przeszkodami są dla Ciebie to mam dla Ciebie małą zabawę - Weź udział w naszym 3 minutowym quizie - "Czy bieg z przeszkodami jest dla Ciebie" i dowiedz się jakim typem Dzika jesteś

 

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? 

Wpadaj na Facebookowy Live w czwartek 30.11.17 o  20:00 gdzie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pytanka :)

Treść wiadomości:

"Cześć, dziś bardzo dużo ważnych informacji na temat Hunt Run 2018. Przeczytajcie i mamy nadzieję do zobaczenia :-)


Hunt Run przenosi się na Kotelnicę Białczańską! Dlaczego?

Adam Sułowski (organizator Hunt Run):
Ta zmiana jest podyktowana przede wszystkim tym, że wszystko kiedyś się kończy. Nie ma możliwości organizowania już więcej imprez w Bałtowie... Wraz z moją skromną ekipą mamy wrażenie, że jesteśmy dopiero na początku drogi związanej z rozwojem Hunt Run'a. Wciąż mamy bardzo dużo pomysłów, które nie zostały zrealizowane.


Ostatnie 2-3 lata to eksplozja biegów z przeszkodami w Polsce. Coraz więcej ludzi chce w nich startować, lepiej się przygotowywać. Mamy świetne, profesjonalne teamy i osiągamy mega wyniki za granicą. Musimy umieć sprostać tym oczekiwaniom. Miejscem, które pozwoli wprowadzić nam nową jakość będzie Białka Tatrzańska. Kto był w Białce Tatrzańskiej, ten wie jak ogromny potencjał drzemie w tym miejscu.
Ten rok uświadomił nam również, że nadszedł czas na zmiany. Bałtów był wspaniałym miejscem zarówno dla Was uczestników, jak i dla nas organizatorów. , Pojawiły się jednak liczne ograniczenia. Dlatego też nasz Dzik Fest w październiku nie doszedł do skutku (smuteczek).

W ostatnim czasie bardzo doskwierał Wam brak bazy noclegowej - chociaż w namiotach daliście radę. Ostatnio było ich 120 sztuk :-). Problemem stawały się formalne pozwolenia i ograniczona przestrzeń. Prosiliście też o nowe dystanse i nowe eventy, na które my też mieliśmy mega smaka. Wszystko zaczęło się komplikować.
Chętnych do udziału w naszych zawodach jest coraz więcej. Dziękujemy za miliony wiadomości i przepraszamy, że nie na wszystkie udało się odpisać na czas.
Przeniesienie imprezy do Białki otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Po pierwsze, możemy od razu wprowadzić nowe dystanse (zaczniemy jednak klasycznie 12km i 6km), podnieść limit startujących oraz zorganizować mega wypasioną imprezę masową wieczorem.
Co więcej zagwarantujemy wszystkim startującym najwyższe standardy organizacyjne: mniejsze fale, więcej startów, szerokie odcinki, lepszy przepust trasy, atrakcyjną trasę z PIĘKNYMI WIDOKAMI. Udział w Hunt Run'ie ma być nadal niezapomnianym przeżyciem, aż w człowieku kipi życie.


Co w takim razie z Bałtowem?

Myślę, że pozostały nam wszystkim - Organizatorom i Uczestnikom piękne wspomnienia, sentymenty i za nie możemy sobie wspólnie podziękować [*}. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Wam uczestnikom, Władzom i mieszkańcom Bałtowa i okolic za możliwość współpracy i uczestnictwa, w tym co zostało wspólnie stworzone. To był dla mnie i dla mojej ekipy naprawdę wspaniały czas, a ludzie, których poznałem, wiele nas nauczyli.


Nie obawiasz się, że ta zmiana nie wyjdzie na dobre?

Bałtów słynął ze wspaniałej, niespotykanej atmosfery…
Mieliśmy do wybór: robić albo nie robić - dla mnie wybór jest prosty.
To co muszę podkreślić na samym początku to fakt, że atmosferę tworzą ludzie, którzy przyjeżdżają na zawody. W Bałtowie była ona niezaprzeczalnie wspaniała, w Białce też taka będzie.
Nie bez powodu Białka wygrywa z roku na rok jako najlepszy kompleks narciarski. To miejsce latem będzie tętnić życiem od rana do nocy. Jestem pewien, że Hunt Run stanie się w krótkim czasie wizytówką Białki. Oczywiście czuję pewne napięcie, ale zawsze jest pełno obaw, które przełożymy na ciężką pracę i sukces. Wierzymy, że zawodnicy/uczestnicy przyjmą naszą decyzję z pełnym zrozumieniem. Wszystkie decyzje podjęliśmy z myślą o nich i szykujemy dla nich wyjątkowe wydarzenie, które będzie dużo szybciej ewoluować.

 

Nie obawiasz się, że góry przerażą uczestników?
Nie, ale na pewno będzie dużo trudniej. Trasa będzie bardziej urozmaicona. Pozostajemy przy #Najdzikszym charakterze. Zamierzamy jednak położyć szczególny nacisk nowe przeszkody - nowe miejsce, nowe zabawki. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo uczestników, to jak zawsze będzie na najwyższym poziomie.
Poza tym po sieci krążą memy: "Nie potrzebuję lekarza, potrzebuję w góry". My tą możliwość damy uczestnikom już na samym początku wakacji. Jestem zresztą zdania, że nasz charakter imprezy najlepiej pasuje do gór.

 

Co dalej z weekendowym charakterem? Co z imprezą wieczorem?
Zdecydowanie będziemy kontynuować ten zamysł. W tym momencie nie ujawnię wszystkiego. Zrobimy to w kolejnym wpisie. Są to jednak wielkie plany, które mamy już potwierdzone. Liczymy, że w tym roku uda nam się ponownie wszystkich zaskoczyć. Jedno jest pewne - Uczestnicy nie zaskoczą nas już zbyt dużą frekwencją i że impreza zostanie zamknięta za wcześnie.

 

Co sądzisz o rozwoju innych imprez...?
Myślę, że jest to korzystne dla zawodników i całemu rozwojowi tej dyscypliny w Polsce i na świecie. Jeśli imprezy z przeszkodami będą się tak dynamicznie rozwijać, to myślę, że jest to atrakcyjny format na olimpiadę - trochę się przy tym uśmiecham, ale kto wie.. Jeśli chodzi o nas to mam wrażenie, że Hunt Run ma to coś i jest wyjątkowy. To na pewno dzięki fajnym ludziom, którzy startują u nas co roku. Sytuacji, w których dwie imprezy są blisko siebie w kalendarzu, lub nawet nakładają się na siebie, będzie przybywać, a sympatię zawodników i kibiców zdobędzie impreza, która zostanie lepiej przygotowana. Zawsze z szacunkiem i uwagą podchodzę do działań konkurencji rynkowej. Jestem jednak pewien, że nasze doświadczenie i osobiste zaangażowanie pozwoli budować coraz lepsze i ciekawsze propozycje na weekend z dla gości z Polski i zagranicy.


Kiedy dowiemy się więcej na temat Hunt Run Kotelnica Białczańska 2018?

Strona internetowa zostanie uruchomiona ponownie w nadchodzącym tygodniu. Szerzej o imprezie opowiemy również w czwartek 30 listopada 2017 na Live na facebook'u, podczas którego będziecie mogli zadać nam dowolne pytania - Q&A.
Obiecuję jeszcze jeden pełnowartościowy zbiór najważniejszych informacji, który na pewno Dzikich ucieszy."

Tak to właśnie wygląda z małą różnicą