Dlaczego każdy chociaż raz powinien wystartować w Hunt Runie?

Hunt Run powstał z przypadku. W 2012 zorganizowaliśmy bieg o nazwie “Dirt Hunter”. Charakter biegu odzwierciedla nasz styl życia: przygodowy, kolorowy, ekstremalny. W ciągu 1 miesiąca nie tylko zorganizowaliśmy bieg, ale i zebraliśmy 250 osób, które w nim wystartowały. Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy więcej: chcemy zorganizować najdzikszy bieg ekstremalny w Polsce, gdzie wszyscy będą czuli się współorganizatorami!


Tego samego roku, jesienią przejeżdżaliśmy obok JuraParku w Bałtowie, obok rodzinnego domu Adama, organizatora i twórcy Hunt Run. Stanęliśmy na chwilę i nie mogliśmy wyjść z podziwu jakim pięknym miejscem jest Bałtów. Wróciliśmy do Warszawy, stworzyliśmy ofertę i i umówiliśmy się z dyrekcją Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Rozmowa była krótka i stanowcza: robimy to!


Pierwsza edycja w 2013 roku przyciągnęła 43 zawodników. Każdy się zastanawiał, czy będziemy kontynuować czy porzucimy pomysł. Dla nas było jasne: robimy dalej!

W kolejnym roku zebraliśmy 10 razy tyle zawodników, a każdy z nich dodawał cegiełkę do dalszej rozbudowy wydarzenia. W 2016 na linii startu stanęło ponad 1600 osób - to 40 razy tyle ile zebraliśmy podczas pierwszego biegu w JuraParku.

Zastanawialiśmy się, skąd ta frekwencja? Powód jest jeden: WY. Każdy z was dodaje swoją iskierkę energii, swój osobliwy wkład, by czynić imprezę jeszcze lepszą i przyciągnąć innych, by przeżyli taką samą przygodę.Dlaczego każdy powinien wystartować choć raz w Hunt Run? To proste. Tylko u nas możesz być częścią wydarzenia, podczas którego liczysz się ty, niezależnie od ilości osób startujących.

Jeśli jeszcze nie widziałeś/aś to zajrzyj do naszego bezpłatnego Ebooka w którym przedstawiamy różne "kejsy" osób które ukończyły nasz bieg i że można to zrobić na różne sposoby.