Dla kogo jest Hunt Run

Aloha Dziki!

Wielu z was zastanawia się czy da sobie radę na naszym biegu. Jeśli lubisz dobrą zabawę i jesteś w stanie przespacerować w dobrym towarzystwie 6 km to mogę Cię zapewnić, że ten bieg jest dla Ciebie.

Trasę i przeszkody tworzymy w ten sposób, żeby każdy mógł sobie poradzić - sam lub z pomocą innych. W przypadku problemów z jakąkolwiek przeszkodą możesz liczyć na to, że ktoś biegnący za lub przed Tobą poda Ci stopkę, podsadzi cię lub wciągnie. Dziki nigdy nie zostawiają swojej watahy w potrzebie.

Jeżeli nigdy nie przebiegłeś(aś) 5 km to też nie ma powodów do obaw. Tak jak wspomnieliśmy, jeśli jesteś w stanie przemaszerować 6 km, spokojnie dasz sobie radę. Przekrój startujących w Hunt Runie jest przeogromny i nie jest to bieg tylko dla harpaganów ze sportowym zacięciem - dla nich mamy dedykowane fale ELITE.

Także nie masz się czego bać jeśli nie uprawiasz sportu na co dzień. Dla nas najważniejsze jest to, abyś się dobrze bawił i mógł wyjść nieco poza swoją strefę komfortu. Nie wspominając już, że przyjaźnie nawiązane w wymagających, ale pozytywnych i nastawionych na zabawę warunkach mają ogromną wartość. Takie eventy zacieśniają więzi i dają wspomnienia na całe życie.

Jak widzisz nie ma co się czaić. Tym bardziej, że 10 maja mamy zmianę cen. Zachęcamy Cię do skorzystania z okazji i zaklepania sobie miejsca już teraz. Możesz to zrobić wchodząc na stronę główną: www.Huntrun.pl

W razie jakichś pytań lub wątpliwości wal śmiało na maila a my od siebie możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko, aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.