Jakimi wartościami kieruje się Hunt Run - 10 najważniejszych wartości naszej społeczności

Co to jest Hunt Run i kto to tworzy? Jakie będą kolejne etapy budowania tej imprezy i całej Dzikiej Społeczności? Czy Hunt Run to tylko coroczne jednorazowe spotkanie? 

Na powyższe pytania odpowiem min. w tym artykule. Jednakże chciałbym żebyś wziął/eła sobie do serca wartości jakie niesie Hunt Run - przede wszystkim jako zbiór ludzi. To o tym głównie jest ten artykuł, a powyższe pytania są raczej pomocnicze żeby uświadomić Ci, że naprawdę każdy uczestnik jest częścią tego co w tej chwili nazwę już Festiwalem.

Zapraszam Cię też do króciutkiej zabawy - Weź udział w naszym 3 minutowym quizie - "Czy bieg z przeszkodami jest dla Ciebie" i dowiedz się jakim typem Dzika jesteś

 

Zanim przejdziesz dalej obejrzyj ten film. Jest on esencją Hunt Runa i całej atmosfery która mu towarzyszy.

Dokąd zmierzamy? Jeśli będzie do nas dołączać cały czas tyle osób w takim tempie jak teraz to.. myślę, że za 3 lata zobaczymy 50 tys. osób na naszym Festiwalu. Wszystko zależy jaki kierunek wspólnie wypracujemy z Wami uczestnikami.

Hunt Run to wydarzenie, które kształtowane było przez wszystkie lata przez uczestników - i tak zostanie już na zawsze.

To będę wspominał zawsze. W 2017 zrobiliśmy "potańcówkę" w sobotę po biegu. Przyszło Was tyle, że nie pomieściliśmy Was na placu. Nie mieliśmy zabezpieczenia ani pozwoleń. Kto by się spodziewał, że zwali się nagle ponad 1000 osób do Hawajskiej Strefy? To było mega, impreza tak gruba, że dupę urywało. Dobra energia niosła nas po tym bardzo długo. Żal było zamykać tą imprezę, ale nie byliśmy na to gotowi. W 2018 zgodnie z Waszymi zaleceniami do białego rana i z pozwoleniami na imprezę masową!

Na bazie wszystkich doświadczeń z Wami powstał Dekalog Wartości Hunt Run'a, które w Was zaobserwowaliśmy. Postanowiliśmy to zwerbalizować. W oddzielnym artykule napiszę na jakich przykładach został stworzony.

Wartości Festiwalu Hunt Run

  1. Dzika Autentyczność, gdzie każdy jest sobą i nikt nikogo nie wyśmiewa.
  2. Dzika Różność, gdzie dzieląc się swoją pasją, innością podnosisz wartość całej społeczności.
  3. Dzika Społeczność, czyli pomoc i wsparcie dla innych, każdy każdemu pomoże. Jesteś częścią  tej imprezy społeczności, która tworzy to wydarzenie. Najpierw społeczność, później wydarzenie.
  4. Dzika Przynależność, czyli akceptacja przynależności do czegoś większego i podnoszenie wartość życia każdego uczestnika poprzez swoją obecność.
  5. Dzika Świadomość, czyli sprzątanie po sobie i zostawianie zastałego miejsca w lepszej kondycji niż było zastane.
  6. Dziki Team tworzący każdą edycję, uczestnicy dzielą się swoimi pomysłami, wybierają tematykę imprezy i wspólnie konwertujemy to w rzeczywistość. Im więcej się udzielasz tym więcej pomysłów zrealizujemy.
  7. Dzika Ewolucja - Pokonujemy bariery swojego ciała i mentalne, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć lepszy świat i stajemy się lepszymi ludźmi i lepszą społecznością.
  8. Dzikie Stado - Jesteśmy z ludźmi, łączymy się poprzez spotkanie. Internet jest tylko narzędziem do spajania nas.
  9. Dziki Element - Przywieź cześć siebie - bądź dostawcą czegoś, dołóż swoją cegiełkę do imprezy. Podziel się czymś, nie oczekuj niczego w zamian.
  10. Dzika Ekspresja - Kreowanie i budowanie imprezy przez uczestników na miejscu. Niczego się nie wstydzimy. Jak się czegoś wstydzisz to znaczy, że jest to zajebiste!

Przez kolejne lata na pewno będziemy się zmieniać i robić kolejne zwariowane rzeczy. Na tą chwilę, tak to widzimy. Napisz do nas co sądzisz o naszym dekalogu i dziel się jak najwięcej swoimi pomysłami. Każda z pojedynczych osób tworzy tu historię tego wydarzenia.

 Autor - Adam Sułowski, Organizator Hunt Run, podróżnik rowerowy, Rekordzista Polski w Double IronMan - 7,6km pływanie + 360km jazdy na rowerze + 84km bieganie (2015-2017) - 23h53min non stop, trener, przyjaciel i ziomek dla wszystkich startujących i nie tylko ;-)

Spodobały Ci się wartości jakimi kieruje się nasza społeczność? Chcesz dołączyć do imprezy? Kliknij w poniższy baner i dołącz do Dzikiej Armii! Nie musisz startować w biegu. Możesz przyjechać na sam festiwal. Czekamy!

Jeśli jeszcze nie widziałeś/aś to zajrzyj do naszego bezpłatnego E-booka w którym przedstawiamy różne "kejsy" osób które ukończyły nasz bieg i że można to zrobić na różne sposoby.