Czuć najdzikszą atomosfere w powietrzu, czyli znamy już termin startu zapisów na Hunt Run 2018! (Tylko 1450 pierwszych pakietów!)

 

Już 4 grudnia ruszają zapisy na Hunt Run 2018 na Kotelnicy Białczańskiej. Do sprzedaży trafi 1450 pakietów startowych.

Natomiast, jeżeli nie jesteś pewien lub pewna czy biegi z przeszkodami są dla Ciebie to mam dla Ciebie małą zabawę - Weź udział w naszym 3 minutowym quizie - "Czy bieg z przeszkodami jest dla Ciebie" i dowiedz się jakim typem Dzika jesteś

 

Hunt Run to jedna z niewielu imprez w Polsce na których uczestnicy udowadniają, że Sport i Zabawa idą w parze :-). To zarazem jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce wysoko ocenianych przez uczestników. 

Zawody odbędą się w dniach 30 czerwca (12km) - 1 lipca (6km) 2018 roku. Starty co 15min - fale po max 100 osób. Trasa - istna kosa. Kto był w Białce Tatrzańskiej ten może się domyślać, że łatwo nie będzie.


W tej edycji oprócz biegu, zgodnie z obietnicą daną Wam w nocy z 1 na 2 lipca 2017 organizujemy oficjalnie imprezę masową nocną :-) (już nas nie zaskoczycie zbyt dużą frekwencją). Charakter imprezy nocnej całkowicie Was zaskoczy. To będzie połączenie: amerykańskiego BurningMan'a, tajskiego FullMoon Party i koreańskiego MudParty. Uczestnicy biegu i ich znajomi otrzymują wejście na imprezę w ramach pakietu startowego. Rodzina w Hunt Runie jest najważniejsza ;-).

4 grudnia 2017 roku na stronie HuntRun.PL rozpocznie się regularna rejestracja na zawody. Pierwsze 1450 pakietów będzie dostępnych w cenie gorącego tygodnia. Jeśli wyczerpią się miejsca będziemy zmuszeni zamknąć rejestrację całkowicie w 2017 roku. Kolejny start zapisów odbędzie 8 stycznia i potrwa już do wyczerpania miejsc. 

W zeszłym roku w pierwszym tygodniu zapisało się 1453 Dzikich uczestników. Dlatego też dajemy możliwość skorzystania z prerejestracji najpierw starym wyjadaczom - Rodzina jest najważniejsza ;-). Specjalne linki przyjdą do Was 3 grudnia o godzinie 12:00. Reszta otrzyma możliwość zapisu 4 grudnia.