Znamy ceny pakietów na cały sezon i przedłużony gorący tydzień zapisów

Mamy piękną sytuację, że wiecie już w bardzo dużym stopniu o tym czego możecie się spodziewać po Hunt Run 2019. Cała reszta, o której nie wiecie będzie wielką i przyjemną niespodzianką.

Dlatego jestem dumny, że udało nam się ogarnąć przed startem zapisów i nie kupujecie kota w worku. Jeszcze bardziej cieszę się, że udało nam się wdrożyć bardzo dużo Waszych pomysłów. W grupie siła!

Na dzień dobry wrzucam Wam cennik z przedłużonego gorącego tygodnia. A dalej ceny obowiązujące na cały sezon z opisem co i jak i dlaczego.

Przejdźmy do konkretów, bo mógłbym jeszcze pisać i pisać jacy to wspaniali jesteście :-). Otrzymaliśmy wszystkie poszczególne koszty i zebraliśmy je w całość. Cennik macie poniżej. Zaakceptowany był na grupie i nie było do niego negatywnych komentarzy. Udało nam się zejść z ceną dużo niżej niż na CAMPie i jest trochę wyżej niż w przypadku imprezy lipcowej. Przeczytaj do końca - tam też jest o zniżkach dla biegnących kilka dystansów i rodzin.

 Pakiety rozbiliśmy tak żeby nikt nie płacił za to czego nie chce. Chcemy zrobić lepszą imprezę i podnieść jej standard tak żeby nie było niedociągnięć i tak żebyście dostali to czego oczekujecie z nawiązką (i wspominali to przez cały rok). Przy poniższych cenach dowieziemy wszystko, poprawimy trasę, damy dużo nowych przeszkód, zrobimy piękne medale i damy po pięć złoty na buty do biegania dla dzieciaków.

🎙Jestem pewien, że porównując się do największych Organizatorów przy poprzedniej imprezie lipcowej nie odstawaliśmy zbytnio, a ceny były dużo niższe niż rynkowe.. Ponadto u nas promowane są inne wartości co czyni naszą imprezę wyjątkową. Na Campie sporo poprawiliśmy przy wyższej cenie i to dla mniejszej liczby osób. Teraz musicie nam znowu trochę zaufać, ale nie boję się powiedzieć że dowieziemy Wam mega imprezę! 

👨‍💼 Tworzymy unikalną imprezę i społeczność. Ktoś może przeliczać, że Panowie Sułowcy zarabiają "miliona" na imprezie i nic nie robią cały rok (wiem, bo czasem słyszę :-) ). Ale uwierzcie to nie tak. Imprezę robimy, lubimy i uważamy że jest zajebista. A teraz z muzyką to już w ogóle mega. Robimy ją we dwie osoby w trzonie (od A do Z) z pomocą innych w odpowiednim czasie i teraz ze wsparciem społeczności. Nie mamy wielkiego zespołu, ale serce do działania jest. Będziemy chcieli poszerzać teraz nas zespół na stałe więc będzie tylko lepiej. Pomalutku!

🐗 Będziemy dążyć do tego żeby tą naszą "Aloszkę" dopracowywać i ulepszać. Postaramy się i będziemy dążyć do tego żeby nie podnosić już cen. To wiąże się z tym, że na imprezę wprowadzimy Partnerów, ale nie tak że sprzedamy siebie i Was dla reklamy byle produktu czy usługi.

Mam też prośbę żebyście wsparli nas przy imprezie sobotniej i z niej skorzystali. To otworzy nam drzwi do ściągania większej liczby wykonawców nawet jeśli obecna gwiazda Wam nie leży. Rozkręcimy to grubo! Zapraszajcie znajomych którzy nie biegają a będą chcieli przyjechać się pobawić. Dużo osób lubi Kochanka, ale pojawiły się już zamówienia na np. Wojtka "Sokoła", i wielu innych.

💰 Dla osób które biegną Dobrego, Rannego, Hardego i Mocarnego Dzika. Jeżeli zapiszecie się na kilka dystansów płacicie mniej. Zapisując się na
- 2 dystanse macie - 20zł zniżki
- 3 dystanse macie - 40zł zniżki
- 4 dystanse macie - 60zł zniżki

👨‍👩‍👦 Dodatkowo dla rodzin które chcą biec w 3 osoby- np. rodzic + dziecko + dziecko albo rodzic + rodzic + dziecko macie mega taniej bo w gorącym tygodniu płacicie za 3 pakiety w cenie dwóch (dotyczy tylko pakietów Family)

🚸 Na Kids'y na razie zapisów nie przyjmujemy, bo może wydarzyć się coś bardzo dobrego. Ewentualnie zaczniemy w marcu.  Nie powiem nic więcej. Cena na pewno będzie ta najniższa na starcie

 Co do osób towarzyszących i kibiców. W ciągu dnia macie darmowy wstęp wszędzie, ale na imprezy wieczorne w piątek i sobotę będzie opłata żeby nie było takiej sytuacji że tylko biegacze opłacają imprezę wieczorną, bo jest to trochę nie fair wobec wszystkich. Sobota - dla biegaczy (+10zł) a piątek gratis. Weekendowy nie biegacz - 29zł w gorącym tygodniu.

👌 W tym roku gorący tydzień przekształca się w 10dni gdyż wiemy i dostaliśmy sugestię że część z Was czekać będzie na wypłatę.

👊 Zniżki grupowe się pojawią ale nie w gorącym tygodniu, bo wtedy dajemy najniższą cenę dla wszystkich. Promocja zapisów grupowych zatem nie łączy się z gorącym tygodniem.

Ciężko mi się piszę takie wiadomości, ale wiem że należało to robić.
PS Dowieziemy, ale tylko z Wami :-D

Jeśli jeszcze nic nie zaplanowałeś to przychodzę z pomocą. Poniżej jedno akapitowy poradnik jakie kroki podjąć przed startem w Hunt Runie.

Jeśli nie wiesz jaki dystans jest dla Ciebie to odpal poniższy quiz.

 

Na początek sprawdź co Cię czeka czytając zapowiedź po czym wybierz swój dystans i godzinę startu wchodząc tu. Teraz sprawdź co znajdziesz w pakiecie startowym wchodząc tu. Jeśli chcesz wygrywać w kategoriach wiekowych to przeczytaj co to jest i zajrzyj tu. Na koniec zweryfikuj ile chcesz zainwestować w dobrą zabawę rzucając okiem na poniższą tabelkę:


A kto jeszcze nie widział to zapraszam do obejrzenia naszego filmiku z życzeniami świąteczno - noworocznymi.

Serdeczne Aloha dla wszystkich Dzików. Jak macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach na fejsie lub na priv. Śmiało Dziki nie gryzą :-)