NINJA RUN wraca ze zdwojoną siłą w outdoorze! - pościgacie się na 4torach

Aloha Dziku!

9 - 10 maja 2020 roku w Warszawie odbędzie się NINJA RUN. Tym razem w wersji outdoorowej. Rejestracja do udziału w imprezie ruszy 17go lutego 2020 o 12:00 w południe. Już dziś można się zapisać na powiadomienie o rejestracji wchodząc tutaj.

Jak będzie wyglądał NINJA RUN Warszawa?

To będzie pierwszy i inauguracyjny nasz tor typu ninja w wersji outdoorowej, który od strony technicznej i eventowej przygotują w ramach bliskiej współpracy Hunt Run i OSPRO. Jestem pewien, że outdoor w maju to zdecydowanie to, na co czekacie Wy, czyli zawodnicy po edycji grudniowej w hali na Koneserze. Zima w tym roku nas rozpieszcza, ale za 2 miesiące pewnie będziemy śmigać po dworze już na krótko.

Co więcej zdecydowanie dużo bardziej poszaleje Adrian z OSPRO przy planowaniu toru, bo będzie miał większy teren i pole do manewru niż w grudniu. Dokładną lokalizację zawodów podamy niebawem, ale wszędzie dojedziecie tramwajem lub metrem. W naszym przypadku Warszawa to Warszawa - bez ściemy i niepotrzebnych wycieczek za miasto. ;-)

Dorośli, juniorzy i kidsy - tylko 480 pakietów dla dorosłych!!

Poniżej kategorie wiekowe w których będziecie rywalizować:

  • Dorośli, w wieku 18 lat i więcej - limit 480 zawodników - każdy ma dwa życia w podstawowym pakiecie (limit z powodu ograniczeń technicznych)
  • Junior tak jak rodzice prosili wprowadzamy rywalizację w wieku 14-17lat.
  • Dzieci i młodzież w wieku 6-13lat
  • LIMIT Juniorów i dzieci - 242 osobo starty

*Dorośli mają dwa życia w pakiecie żeby efektywnie wykorzystać czas na torze. Poza tym zauważyliśmy, że większość uczestników w grudniu dokupywała drugi start. Nam łatwiej to zaprogramować tez w systemie.

Jak daleko zajdziesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie

Dziś skrócony opis przebiegu zawodów i całej formuły. W kolejnym poście będzie dokładne video na którym omówię Wam szczegółowo co Was czeka.
- Starty w 4! osoby równocześnie na 4 oddzielnych torach żeby poczuć moc rywalizacji - możesz zmierzyć ze szwagrem/koleżanką/ lub innym ninja z pomiarem czasu
- Ważne! Każda osoba w ramach swojego pakietu ma dwa starty na torze open
- Profesjonalny tor przeszkód również dla juniorów i dzieci
- Czteroosobowe fale startują co 4 min przez 44 min
- Następnie te same osoby powtarzają swój start po 44 minutach - to taki cykl falowy

Powyższy zabieg z dwoma życiami w pewnej ciągłości gwarantuje nam większy porządek i lepszą systematykę - to fajny pomysł Adriana
-Jeśli nie zaliczymy sold out'u to na miejscu dokupujecie sobie kolejne starty na torze aż do wyczerpania limitu

- Openy lecą całą sobotę 9:00 - 19:30 + niedziela 9-15, a później...

-Z serii Open wyłaniamy Elite - 50 najlepszych mężczyzn i 50 najlepszych kobiet, których zobaczymy na torze PRO
- Bieg półfinałowy w niedzielę: 8 najlepszych mężczyzn i kobiet z dwóch dni, a później
- Bieg finałowy w niedzielę: rywalizacja bezpośrednia o miejsca: 1-2, 3-4 dla 4 najlepszych mężczyzn i 4 kobiety z półfinału
- Juniorzy mają półfinały i finały na torze dla dorosłych w wersji open w niedzielę! - tak samo 8 the beściaków - dziewczynki i chłopcy

17 luty o godz. 12:00 na oficjalnej stronie Hunt Run ruszy rejestracja online na zawody sportowe. Zaczynamy standardowo - gorącym tygodniem w niższych cenach.
Na koniec nadmienię, że projekt realizowany jest przy współpracy z naszą Fundacją Sportowe Horyzonty oraz współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa

Jutro przedstawię Wam więcej na wideo! Wszystko mamy bardzo dobrze przemyślane. Będziemy organizować najlepsze zawody NINJA w Polsce!

Do "usłyszenia" w kolejnym poście! Aloha Dziki!

Adam