Największe Media w Polsce o starcie Dzika z Hunt Run w Mistrzostwach Świata

Aloha Dziku! :-)
Sezon letni zakończony na dobre. Tak sobie myślę, że nasza impreza była zaledwie dwa miesiące temu, a mi się wydaje że upłynęło dużo czasu. Dlaczego? Spójrz na obrazek poniżej!

 
Wpadłem w tym roku w reżim treningów i przygotowań do mistrzostw świata w podwójnym ironmanie - 7,6km pływania + 360km jazdy na rowerze + 84km bieganie. To był mój szósty start w ultratriathlonie. W sumie to do tej imprezy przygotowywałem się mocno przez dwa ostatnie lata.  

 
I tak sobie pomyślałem, że to dobry moment żeby trochę się przypomnieć i napisać, że dumnie reprezentowałem nasze stado Dzików. Na klacie był napis Aloha Dziku i Hunt Run. Fajnie się złożyło, bo dużo mediów zrobiło ze mną materiał. W poniższym wpisie wrzucam link do naszego bloga: a w nim materiał w Dzień Dobry TVN i RMF FM. Mam nadzieję że to początek naszego Aloha Dziku Teamu, który zapoczątkowałem na swoim starcie:
 
 
 
 
 
Liczę, że pomożecie mi w tworzeniu Aloha Dziku Teamów w Polsce co pozwoli rozwijać dalej naszą społeczność. Ale nie wszystko na raz ;-). Do tego wrócimy następnym razem.


A przy okazji - chcę bardzo mocno podziękować wszystkim tym osobom, które udostępniały, komentowały i lajkowały relacje z moich zawodów. Dziękuję, doceniam, było mi bardzo miło. :)
 
Tutaj jedna z relacji na żywo:


PS Więcej info o Hunt Run 2020 niebawem ;-)

PS Jak widać lekko nie było ;-)