77% procent zajętych miejsc - zobacz co jest jeszcze wolne

Od czego by tu zacząć? Najlepiej od początku, czyli dziękujemy!

Skoro już jakoś zacząłem to czas na małe co nieco - tak jak u Kubusia Puchatka było z miodkiem - pamiętasz? Teraz będzie dlaczego dziękujemy i damy małe podsumowanie. Krótko! - mamy w tej chwili 2858 osób zapisanych z 3800 możliwych. Co to się dzieje z tym naszym małym Hunt Runikiem? Zdaje się, że leci na mocnych odżywkach :-). Dzięki, naprawdę dzięki (więcej jeszcze poniżej).

A tak już na serio. Chciałem Wam napisać ile w poszczególnych falach jest miejsc i które są w miarę luźne żebyście mieli lepsiejszy przegląd pola. Lista na 12km zajęte fale :-)

Jak widać do 12:30 mamy wszystko zajęte, oprócz Pań na w serii elite.

Jeśli chodzi o wolne miejsca na 12km to sprawa wygląda następująco:

Jasno widać, że ostatnia fala wcale nie jest tak nielubiana. :-) Fajnie. Pozostało tylko 358 wolnych miejsc bez serii elite kobiet.

Teraz lecimy z całą serią fal na 6km, bo tu jest pewna nieregularność:

Jak widać full są 4 serie + 3 serie takie że: prawie, prawie full. Z doświadczenia wiemy, że na 6km dużo osób jeszcze się zdecyduje. Taki urok ma ten dystans ;-). Razem na 6km wolne jest jeszcze 567 miejsc. Jak nic w tym roku zaliczymy komplet.

Coż mogę powiedzieć.. Dzięki temu że decydujecie się wcześniej na start, jesteśmy w stanie lepiej zaplanować cały event. To bardzo nam pomaga. Przed nami parę dużych zmian też.. Przeprowadzamy się od połowy kwietnia do Białki. Ma to nam pomóc w tym, że zrobimy najlepsze zawody ever! Tak też będzie.

Dzięki tak dużej frekwencji dużo poważniej zaczęto nas już też traktować - nikt mnie nie zbywa na telefonie w stylu wyślij Pan email i zobaczymy. Jest siła w naszej Armii! Bardzo chcemy żeby udało się zrobić epic event i tak też będzie. Siła!!!!! kurłłłła!!! :-)

Autor - Adam Sułowski, Organizator Hunt Run, podróżnik rowerowy, Rekordzista Polski w Double IronMan - 7,6km pływanie + 360km jazdy na rowerze + 84km bieganie (2015-2017) - 23h53min non stop, trener, przyjaciel i ziomek dla wszystkich startujących i nie tylko ;-)