Baluj razem z dzikami podczas imprez  

Witaj na - jedynym w swoim rodzaju festiwalem muzycznym dedykowanym osobom aktywnym i ludziom, którzy chcą przeżyć unikatowe doświadczenia muzyczne. Podczas jednego weekendu będziesz miał/a okazję posłuchać szerokiej gamy wykonawców, zintegrować się z dziką społecznością oraz naładować bateryjki poprzez liczne atrakcje dostępne przez cały czas trwania festiwalu. Gotowy/a?

 

Jak powstało?

powstało z idei integrowania ludzi, którzy chcą żyć pełnią życia. Na początku była to po prostu impreza integracyjna dla osób, które mierzyły się z trasą Hunt Run'a. Szybko jednak okazała się, że  budzi wśród uczestników dużo pozytywnych emocji i postanowiliśmy wyjść z inicjatywą szerzej!

 

Podczas festiwalu uczestnicy mają okazję być prawdziwym sobą
i zintegrować się z ludźmi podobnymi do siebie. Wspólnie przekraczamy swoje granice, wspieramy się i tworzymy silną społeczność.

Kim są nasi uczestnicy?

To przede wszystkim osoby aktywne, które działają i chcą prowadzić życie pełne wrażeń.  Są to osoby, które na codzień siedzą za biurkiem, ale w weekendy wykorzystują każdą wolną chwilę
na życie na 100%. Podczas mają okazję wyrzucić swoje codzienne frustracje, naładować bateryjki i spędzić weekend na łonie natury

Podczas  wszyscy mamy okazję spotkać się i celebrować to co wszyscy mamy ze sobą wspólnego - pasję do życia,
i spędzanie go w najlepszy możliwy sposób jaki znamy! Osoby, które żyją w ten sposób nazywamy Dzikami. Jesteś jednym z nich? Jeżeli tak to do zobaczenia na festiwalu!

Zapisuję się na Aloha MUZIK - Kotelnica Białczańska!
Zapisuję się na Aloha MUZIK - Kielce!

Widzałeś/aś jak się bawiliśmy na poprzedniej edycji?

 

Zobacz koncert Nocnego Kochanka w 2019 w relacji na żywo!

Zobacz jakie atrakcje na Ciebie czekają

Koncerty

Muzyka klubowa

Neon Party

Piana Party

Ślizgawka górska

Ceremonia otwarcia

Konkursy i zabawy

 Cennik  

Cennik

Uczestnicy Hunt Run Za darmo
Dzieci < 12 Za darmo
Online 29 zł
Na miejscu 39 zł
Jadę na Aloha MUZIK na Kotelnicy!
Jadę na Aloha MUZIK w Kielcach